Chat
zamknij

Sygnaturowy przegląd graficzny

(c) Agusia_

Już jestem! Cieszycie się? Już widzę wasz entuzjazm :) Przede mną sporo pracy. Na piątek mam ponad dwadzieścia wzorów z fizyki - boję się, ponieważ mam tylko jeden dzień na przygotowanie. Straszne! W połowie października czekają mnie daty z historii. Jest ich trzy razy więcej niż wzorów, a dodatku jest to część pierwsza. I tak nie jest źle. Przyjechałam wczoraj o siódmej rano i zdążyłabym do szkoły (miałam na 8:35), ale stwierdziłam, że nie wysiedziałabym w niej dziewięć godzin. Jak nadrobić trzy dni nieobecności? Za cholerę nie wiem jak. Macie jakieś sprawdzone sposoby? 

Moim zdaniem na wyróżnienie zasługują prace prettysmilex, Insolatte, December i Evelyn. Reszta jest równie niesamowita. Potraficie wskazać swój numer jeden? Która sygnaturka jest (według was) idealna?

3 komentarze:

 1. Jejku, bardzo dziękuje za wyróżnienie moich pracy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za umieszczenie moich sygnatur :)
  Moimi faworytami są prace: Insolatte, Tiny Fox, Yassmine, Jane, Renfri i Prettysmilex.

  Pozdrawiam! :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja po prostu chodzę do szkoły. W zeszłym roku miałam tylko w sumie 6 godzin opuszczonych. Nie wiem, co zrobię w tym, bo będzie tego z pewnością więcej...
  A co do sygnatur: prace Evelyn, Renfri, Prettysmilex i te dwie pamiętnikowe w wykonaniu Lotus spodobały mi się najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń