Chat
zamknij

Wyniki sond

(c) Insolatte

Kolejny owocny miesiąc za nami, a więc czas na wyniki. Denerwujecie się? Zagryzacie wargi, a także nałogowo szlifujecie zębami paznokcie? Spokojnie, mam dla was dobre wiadomości. Były wzloty, a samych upadków nie odnotowano. Liderzy wciąż ci sami? W niektórych przypadkach tak, ale czekać was będzie całkiem miłe zaskoczenie (szczególnie, jeżeli chodzi o blogi prywatne) :)


SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Panda Graphics - 22 głosy
II-gie miejsce: Land of Grafic - 18 głosów
III-cie miejsce: Szablono sfera - 8 głosówBLOGI PRYWATNE
I-sze miejsce: Terrible Crash - 16 głosów
II-gie miejsce: 94jellies - 10 głosów
III-cie miejsce: Kropla Sztuki - 8 głosówPodsumowanie sond


(c) Nielivka

Jeżeli chodzi o szablonarnię to dodam, że na upragnione podium wdrapała się Szablono sfera, która we wrześniu zdobyła jedynie 3 głosy. Można by więc uznać to za debiut. Co u blogów prywatnych? Wszystko nam się poprzekręcało. Yassmine dała z siebie wszystko i tym razem to ona zabukowała sobie pozycję numer jeden. Ostatnim razem wyprzedziła ją Nielivka. Dzieliła je różnica piętnastu głosów. Tym razem Kropla Sztuki spadła i sięgnęła po brąz. Tak czy siak, bycie w pierwszej trójce jest naprawdę niesamowitym wyróżnieniem, więc wielkie brawa dla graficzek, którym się to udało. Zawieszony dziś bloga Insolatte zdobył na tyle głosów, aby uplasować się na drugiej pozycji. Wierzę, że graficzka jeszcze do nas powróci, ponieważ jej prace były godne uwagi. Cóż mogę jeszcze dodać? Nowe sondy zostaną za moment "zamontowane", a więc śmiało możecie rozpocząć głosowanie, a także dodawanie bezpośrednich odnośników do nich na blogi. Ja życzę wam powodzenia z całego serduszka :) 

Nowa sonda - blog prywatny: http://sonda.hanzo.pl/sondy,234184,bM7R.html

Przypomnienie: pamiętajcie o konkursie "W innym stylu", który polega na stworzeniu sygnatury. Jej motywem przewodnim musi być orientalizm [klik po szczegóły] - macie czas do 9 listopada. Nie zapomnijcie także o zadaniu domowym, które dała wam Monika - tworzymy ikoneczki i podsyłamy na mejla [klik po szczegóły]. Inaczej posypią się złe ocenki! :) 

2 komentarze:

  1. Wciąż w rankingu! Dziękujemy! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak mi miło :) Dziękuję wszystkim którzy zagłosowali na mojego bloga! :)
    Gratuluję pozostałym <3

    OdpowiedzUsuń