Chat
zamknij

Szablon miesiąca - Grudzień #1

(c) Ariana/starved-souls

Witajcie! Dziś Szablon Miesiąca - edycja grudniowa! Mam nadzieję, że teraz zgłosi się więcej blogów, niż wcześniej! Bawmy się i w ogóle, nie chcę, żeby tak mało blogów brało udział, więc zmieńmy to. Zasady nam się trochę pozmieniały.

Zgłaszacie tu swoje blogi, ale teraz będziecie głosować w sondzie, kto waszym zdaniem powinien zdobyć pierwsze miejsce.
Nie przedłużając więcej zapraszam do zgłaszania blogów! Chciałam was też powiadomić, że niedługo może pojawić się coś nowego na Katalogu. :D Bądźcie gotowi! Żegnam moje (jak to moja nauczycielka od chemii mówi) kwiaty różane!

Ally xo

12 komentarzy:

 1. Oj kochana, taka literówka na wstępie! Chciałam tylko dodać, abyś już nigdy więcej nie robiła tego, co dziś. Szablon jest dość specyficzny i wymaga tego, aby tekst był wyjustowany. Ponadto ten wstęp.. "nie wiem o czym pisać"? Błagam, zmień to :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem mogłabyś pisać takie uwagi w prywatnych wiadomościach, bo tak trochę głupio i nieprzyjemnie się robi jak taki randomowy czytelnik czyta taki komentarze.. :p

   Usuń
  2. Rozumiem, ale przynajmniej mam pewność, że Ally to przeczyta - na poczcie nie bywa aż tak często :) Wahałam się nad publikacją komentarza, ale jednak po dłuższym zastanowieniu to zrobiłam.

   Usuń
 2. Zgłaszam Starved Souls! (jeśli prywatne wciąż biorą udział) ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam land-of-grafic!

  OdpowiedzUsuń
 4. No to skoro coraz mniej blogów bierze udział to aż nie mogę nie zgłosić swojego:p
  Zgłaszam więc TC :D

  OdpowiedzUsuń