Chat
zamknij

Wyniki sond

(c) Ariana

Kolejny miesiąc za nami. I pomyśleć, że to już półmetek drugiego semestru. Ja już widzę w szkole tę nagonkę, że "musimy teraz poprawiać oceny, bo po Świętach nie ma takiej możliwości". Zagrożenia wystawione. Nic tylko spinać poślady i brać się do nauki (na szczęście mi z niczego jedynka nie wychodzi, dzięki Bogu!). Muszę się wam pochwalić, że ogarnęłam chemię oraz, co ważne, stwierdzam wszem i wobec, że można. Jeżeli ma się chęci, zapał i zaangażowanie to się da. Nic tu po mnie - lektura czeka (pozostało mi jakieś 250 stron), a w końcu jest późna godzina. Trzymajcie kciuki, bym dała radę :)

SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Land of Grafic - 18 głosów
II-gie miejsce: Panda Graphics - 13 głosów
III-cie miejsce: Szablono sfera - 11 głosówBLOGI PRYWATNE
I-sze miejsce: Terrible Crash - 24 głosy
II-gie miejsce: Kropla Sztuki - 12 głosów
III-cie miejsce: Gallery Gold - 10 głosów


Podsumowanie sond


(c) Mrs. Punk

W kategorii "Szablonarnie" nastąpiło sporo zmian od ostatniego razu. Przypomnijmy, że w październiku to Panda zajmowała miejsce pierwsze. W tym jednak miesiącu role się odwróciły i pozycję lidera objął LOG zdobywając aż osiemnaście głosów (przewagą pięciu głosów nad PG). U blogów prywatnych również sporo zmian - tym zaś nie uległo jedynie Terrible Crash, które kolejny raz z rzędu objęło fotel lidera z miażdżącą przewagą dwudziestu czterech głosów. Drugie miejsce podium przeznaczone jest w listopadzie dla Kropli Sztuki, która ostro zawalczyła sobie o to miejsce (w październiku Nielivka musiała poznać smak przegranej, gdyż to Insolatte z bloga 94jelies zgarnęła jej kluczową pozycję sprzed nosa). Za to Gallery Gold ładnie się zapuszkowało. Trzecie miejsce i dziesięć głosów - jak na sondę listopadową to naprawdę świetny wynik. Po piętach GG deptało jedynie Wolfie Gee, któremu to do podium zabrakło jedynie czterech głosów. W sumie w sondach głosowało 56 osób na szabloniarnie, a 98 na blogi prywatne. Za zaangażowanie dziękujemy i gratulujemy wysokich not grafikom!

Nowa sonda - blog prywatnyhttp://sonda.hanzo.pl/sondy,235941,fx7G.html

Przypomnienie: nie zapomnijcie o tym, aby podsyłać swoje przypinki w związku z "Kronikami graficznymi" - jeżeli chcecie wiedzieć co i jak, zapraszam po szczegóły [tutaj]. Ponadto czekamy na ikonki z motywem lasu. Po więcej informacji kliknij [tutaj].

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim!
  No, Yass jak zwykle na miejscu pierwszym - ładne rzeczy :) W tym miesiącu wybór będzie trudny. Nie wiem, na kogo oddam głos. Ktoś pomoże w wyborze? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O w mordeczkę... Pierwsze miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o rany, mamy pierwsze miejsce, aż miło ;)

  OdpowiedzUsuń