Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Untouchable Monster Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki sond

Autor: Weronika

(c) Ariana

Kolejny miesiąc za nami. I pomyśleć, że to już półmetek drugiego semestru. Ja już widzę w szkole tę nagonkę, że "musimy teraz poprawiać oceny, bo po Świętach nie ma takiej możliwości". Zagrożenia wystawione. Nic tylko spinać poślady i brać się do nauki (na szczęście mi z niczego jedynka nie wychodzi, dzięki Bogu!). Muszę się wam pochwalić, że ogarnęłam chemię oraz, co ważne, stwierdzam wszem i wobec, że można. Jeżeli ma się chęci, zapał i zaangażowanie to się da. Nic tu po mnie - lektura czeka (pozostało mi jakieś 250 stron), a w końcu jest późna godzina. Trzymajcie kciuki, bym dała radę :)

SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Land of Grafic - 18 głosów
II-gie miejsce: Panda Graphics - 13 głosów
III-cie miejsce: Szablono sfera - 11 głosówBLOGI PRYWATNE
I-sze miejsce: Terrible Crash - 24 głosy
II-gie miejsce: Kropla Sztuki - 12 głosów
III-cie miejsce: Gallery Gold - 10 głosów


Podsumowanie sond


(c) Mrs. Punk

W kategorii "Szablonarnie" nastąpiło sporo zmian od ostatniego razu. Przypomnijmy, że w październiku to Panda zajmowała miejsce pierwsze. W tym jednak miesiącu role się odwróciły i pozycję lidera objął LOG zdobywając aż osiemnaście głosów (przewagą pięciu głosów nad PG). U blogów prywatnych również sporo zmian - tym zaś nie uległo jedynie Terrible Crash, które kolejny raz z rzędu objęło fotel lidera z miażdżącą przewagą dwudziestu czterech głosów. Drugie miejsce podium przeznaczone jest w listopadzie dla Kropli Sztuki, która ostro zawalczyła sobie o to miejsce (w październiku Nielivka musiała poznać smak przegranej, gdyż to Insolatte z bloga 94jelies zgarnęła jej kluczową pozycję sprzed nosa). Za to Gallery Gold ładnie się zapuszkowało. Trzecie miejsce i dziesięć głosów - jak na sondę listopadową to naprawdę świetny wynik. Po piętach GG deptało jedynie Wolfie Gee, któremu to do podium zabrakło jedynie czterech głosów. W sumie w sondach głosowało 56 osób na szabloniarnie, a 98 na blogi prywatne. Za zaangażowanie dziękujemy i gratulujemy wysokich not grafikom!

Nowa sonda - blog prywatnyhttp://sonda.hanzo.pl/sondy,235941,fx7G.html

Przypomnienie: nie zapomnijcie o tym, aby podsyłać swoje przypinki w związku z "Kronikami graficznymi" - jeżeli chcecie wiedzieć co i jak, zapraszam po szczegóły [tutaj]. Ponadto czekamy na ikonki z motywem lasu. Po więcej informacji kliknij [tutaj].

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim!
  No, Yass jak zwykle na miejscu pierwszym - ładne rzeczy :) W tym miesiącu wybór będzie trudny. Nie wiem, na kogo oddam głos. Ktoś pomoże w wyborze? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O w mordeczkę... Pierwsze miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o rany, mamy pierwsze miejsce, aż miło ;)

  OdpowiedzUsuń