Chat
zamknij

Lata świetności - shessomee

(C) Rosesylla

Pamiętacie jeszcze bloga siedemnastoletniej Marty? Mowa o shessomee.blogspot.com. Został on założony dokładnie pierwszego lutego dwa tysiące czternastego roku. Ostatni post zaś pojawił się na forum Shessomee piątego maja. Pora przypomnieć sobie twórczość Herbesi, która (mam taką nadzieję) wkrótce powróci.

Hello! To mój pierwszy post tutaj, więc bardzo chciałam wszystkich serdecznie przywitać. Mam nadzieję, że tym razem będzie świetnie, że spodoba się tu i Wam i mnie. Liczę na Wsze wskazówki, pomoc, ale również zapytania, bo sama chętnie pomogę. W grafice siedzę już pięć lat, także mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy. Jestem bardzo zmęczona po półmetkowej nocy, więc wstawię tylko przygotowane na dziś ikony i zmykam odpoczywać. Pozdrawiam : )

Ikony


SygnaturaNagłówki


Pamiętacie jeszcze Martę, a także jej bloga? Co sądzicie o jej pracach, które dotychczas zrobiła? Lubiliście jej twórczość? Czekam na wasze opinie i komentarze - tymczasem lecę ogarniać biologię :)

7 komentarzy:

 1. Proszę o dodanie ogłoszenia :)
  Andro z bloga Wyspa Twórczości zaprasza na 1 urodziny bloga.
  27.01.2015 odbędzie się impreza graficzna, z okazji pierwszych urodzin bloga. Każdy kto odwiedzi bloga w urodziny, będzie mógł pobrać specjalną urodzinową paczkę.
  Zapraszam
  Button imprezy: http://funkyimg.com/i/SYh3.png

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja uwielbiałam prace Herbesi. Liczę, że wróci do nas kiedyś! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję Katalog pod nickiem "Kee."
  Chciałabym prosić o umieszczenie buttonu, jeśli to nie problem :)
  Link do bloga: graficzny-klucz.blogspot.com
  Button: http://funkyimg.com/i/SZnV.png

  WAŻNE!
  Chciałabym zaznaczyć, że zmieniłam adres bloga.
  Aktualny adres: graficzny-klucz.blogspot.com
  Poprzedni: graphic-key.blogspot.com
  Proszę o zmianę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres poprawiony. :) Umieszczenie buttonu nie jest problemem. Proponuję jednak białą czcionkę, żeby łatwiej czytało się tekst i poprawienie literówek. Pamiętaj, że to Twoja reklama! :)

   Usuń
 4. Pamiętam i nie zapomnimy jej prace zawsze są cudowne

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz wpadłam na bloga Shessomee, spędziłam tam chyba z godzinę oglądając ikonki. Do dzisiaj jestem pod wrażeniem ich efektowności. :)

  OdpowiedzUsuń