Chat
zamknij

Jak dobrze znasz GalleryGold?

(C) Mrs. Punk


No i jestem z powrotem! Nie ukrywajmy, ten tydzień do łatwych nie należy. Niedziela stanęła pod znakiem romansu z chemią, a dzisiejszy dzień to był istny koszmar. Wydaje mi się, że nauczyciele to roboty. Tymczasem ja przybywam do was (niczym rycerz na białym koniu) z drugą edycją "Jak dobrze znasz ...?"! W dniu dzisiejszym pytania będą związane z pociechą Mrs. Punk i Mrs. Grey - mowa o GalleryGold! Mam nadzieję, że weźmiecie udział w akcji równie chętnie, jak w poprzednim razem :) Czy poziom trudności będzie równie wysoki?

Biorę udział w quizie!


Zasady są proste. Bierzecie udział w quizie, do którego odnośnik znajdziecie powyżej. Wypełniacie go, przesyłacie odpowiedzi, (ważne, aby znajdował się tam wasz e-mail oraz nick, jakiego używacie w grafikosferze). Osoba, która wygra dostaje od Mrs. Punk i Mrs. Grey paczuszkę z niespodzianką (co prawda wirtualną, ale dostanie!). Brzmi kusząco, prawda? Macie czas do 28 lutego. Start!

Wyszło na to, że troszeczkę się pozmieniało. Kolejny post z tej serii miał ukazać się za miesiąc. Myślę jednak, że "Jak dobrze znasz ...?" zagości u nas częściej :) Ostatnia runda dała mi do zrozumienia, że polubiliście, zaakceptowaliście, jak i pokochaliście tę grę. Mam nadzieję, że Dakota oraz Youngmiś są zadowolone z paczuszki :) Pamiętajcie, że każda osoba, która zdobędzie w quizie 10 punktów otrzyma podobną niespodziankę od autorek bloga GalleryGold!

4 komentarze:

 1. Notka jest opublikowana 23 lutego a czas nadsyłania do 22 lutego. Coś tu nie pasuje :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, no tak. Dziękuję za uwagę :)

   Usuń
 2. Mam pytanko wzięłam udział ale zapomniałam dopisać maila i co teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest tam Twój nick - nie martw się. Wygranych poprosimy o kontakt. :)

   Usuń