Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki "Jak dobrze znasz GalleryGold?"

Autor: Weronika

(C) Renfri


Tak, to po raz drugi ja :) Jak już wiecie (bądź nie wiecie, bo perfidnie zignorowaliście przegląd - oj, zemszczę się!) moje zdrówko z grubsza podupadło, a więc pytam o wasze. Żyjecie? Jak tam wasze samopoczucie? Są tu może osoby, których za ponad miesiąc czeka egzamin gimnazjalny? Znajdę bratnią duszę, która wspomoże mnie w powtarzaniu obszernego materiału z ostatnich trzech lat mej edukacji? Jeśli tak, odezwijcie się do mnie. Wsparcie się przyda, bo nauka tego wszystkiego na nowo idzie mi jak na razie mozolnie. Dobra. To najpierw przebrniecie ze mną przez dziesięć pytań, a następnie poznacie zwycięzców. Jeśli jesteście typem #muszęwiedziećjużteraz to przescrollujcie cały post :)

Pytanie 1: GalleryGold bardzo szybko stał się popularny. Dotychczas współautorki opublikowały naprawdę sporą ilość postów. Jaki tytuł nosił ten pierwszy?

Odpowiedź: Now we're surrounded by a world of lonely people

Pytanie 2: Czy obie graficzki przyjmują na GalleryGold zamówienia?

Odpowiedź: Tak, przyjmują

Pytanie 3: Gallery Gold to nazwa bloga. Jak jednak brzmi motto Mrs. Grey i Mrs. Punk?

Odpowiedź: Ideas, graphics, dreams

Pytanie 4: Kiedy Gallery Gold został założony oraz kto tego dokonał?

Odpowiedź: 25/10/2014 przez Mrs. Punk

Pytanie 5: Jak brzmi prawdziwe imię Mrs. Grey?

Odpowiedź: Natalia

Pytanie 6: Było o Mrs. Grey to teraz czas na Mrs. Punk! Ile graficzka liczy sobie wiosen?

Odpowiedź: 17

Pytanie 7: Chcąc się skontaktować z dziewczynami możemy kierować się pod jakie adresy mejlowe?

Odpowiedź: mrs.punkk@gmail.com & mrs.greey@gmail.com

Pytanie 8: To teraz wracamy do tematu bloga :) Ilu obserwatorów liczy GalleryGold?

Odpowiedź: 50-60

Pytanie 9: Szablon główny bloga został wykonany przez obie współtwórczynie. Od kiedy zdobi od dumnie GalleryGold?

Odpowiedź: Od 03.10.2015

Pytanie 10: Uff, przed tobą ostatnie pytanie. Podchwytliwe? Ocena należy do ciebie. W jakim miesiącu Mrs. Grey dołączyła do Mrs. Punk?

Odpowiedź: W grudniu

Wygrywają Tonks, Youngmiś, Lydia, Martyna Piętka i Blondiee! Przed wami cztery dni na zgłoszenie się w komentarzu, podanie adresu mejlowego i odebranie paczki. Gratuluję! :) Osobom, które takowy podały w wypełnieniu wstępu do quizu dostarczyłam już paczuszki.

Quiz rozwiązano osiemnaście razy, a średni czas uzyskany przez zainteresowanych wynosi 4 minuty i 43 sekundy. Aż pięć osób zagarnia nagrodę główną - to świadczy o tym, że naprawdę jesteście obeznani w grafikosferze. Gorąco gratuluję Youngmiś, która wygrywa po raz drugi. Tak trzymaj, świetna forma!

10 komentarzy:

 1. Ja już nie żyję ;D zgon nastąpił dnia 23.02 xd, gdy dowiedziałam się, że mam spr. z 3 rozdziałów z hist. (którego nie miało być) i co tydzień mam mieć testy powtórkowe (na ocenę) z kolejnych działów z trzech lat nauki ;-; (z prawie wszystkich przedmiotów).
  Ogólnie to mam problemy z: fizyką (fizyka - zło wcielone ;D) i angielskim.
  Nie wiem nawet od czego zacząć... a egzaminy za niecałe dwa miesiące.

  Tak wgl to gratuluję zwycięzcom. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O. My z historii mamy tak, że dostajemy po 50 dat np. w poniedziałek i już na piątek mamy je umieć. To samo ze wzorami z fizyki, słówkami z angielskiego (to akurat przychodzi mi łatwo, bo z językami obcymi żadnych problemów nie mam, a ich nauka sprawia mi przyjemność), materiałem z chemii i zagadnieniami z poszczególnych przedmiotów. Zaczyna się piekło. Wizja egzaminu sprawia, że dostaję gęsiej skórki...

   Ale potem wakacje - czas na odreagowanie :) Nie będzie tak źle (mam nadzieję) :D

   Usuń
  2. Taak to jest piekło. W najbliższym tygodniu mam 6 sprawdzianów. Załamać się można.

   Za to te wakacje (moim zdaniem) będą chyba najgorsze ;c pożegnanie z klasą, z ludźmi których się znało nawet od przedszkola (lub od piaskownicy), bo teraz idą do innych liceów, czy na inne profile do tego samego liceum.
   Trochę późno odpisałam, ale wcześniej nie miałam czasu (wiadomo - szkoła)

   Usuń
 2. Ejno, to może ja otworzę kącik tłumaczenia materiału dla gimnazjalistów??
  Bo pamiętam i rozumiem większość tematów, więc... Jakby ktoś był zdesperowany, to zapraszam na gg. :)
  Gratuluję zwycięzcom, a sporo ich jest...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tak! W takim razie jestem chętna. Ja twój numer znam, ty mój też.. A więc może by tak... Odezwę się (o ile oferta tyczy się również załogi) :D

   Usuń
  2. Vero, przeca masz kartę VIP. :)

   Usuń
 3. Bardzo byłam zadowolona z siebie gdy się okazało że uzyskałam wszystkie możliwe punkty.
  Mój mail to: martyna.pietka2@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam, że sama byłam zaskoczona, że znów miałam max punktów, bo kilka razy strzelałam... ale skoro wygrałam, to mój email wygląda tak: nitus.solitaire@gmail,com
  No i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. GalleryGold uwielbiam, więc nie było trudno zdobyć maxa ^^
  Mój email to palcix@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. @Martyna, @Youngmiś, @Blondiee
  Wszystko wysłałyśmy! Powinno za niedługo dojść:)

  OdpowiedzUsuń