Chat
zamknij

Jak dobrze znasz Natt Liv?

(c) Misao


Przyznać muszę, że niezwykle chętnie bierzecie udział w "Jak dobrze znasz...?" :) Zauważyłam, że im większa nowość, tym więcej tłumów przyciąga! Wiosna to oczywiście czas metamorfoz - nasz Katalog również taką przejdzie. I nie myślę tutaj jedynie o zmianie szablonu. Nadejdą długo oczekiwane zmiany. Trochę więcej tego, trochę mniej tamtego. Z resztą... Zobaczycie sami i przekonacie się o tym na własnej skórze :)

Biorę udział w quizie!


Zasady są proste. Bierzecie udział w quizie, do którego odnośnik znajdziecie powyżej. Wypełniacie go, przesyłacie odpowiedzi, (ważne, aby znajdował się tam wasz e-mail oraz nick, jakiego używacie w grafikosferze). Osoba, która wygra dostaje od Misao paczuszkę z niespodzianką (co prawda wirtualną, ale dostanie!). Brzmi kusząco, prawda? Macie czas do 31 marca. Start!

Reasumując. Wyniki 25 marca po południu (ok. godziny 16-17). Paczki wysyłam do was w środę tuż po tym, jak opublikuję post z wynikami, pod którym (jak zwykle) pozostawicie swój adres mejlowy. Wszystko zrozumiane? :) Let's go!

2 komentarze:

  1. Ojeju... a jeśli zapomniałam dodać email, ale dodałam nick... Może tak być? :) Przepraszam za kłopot.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Adresy mejlowe podają osoby, które wyznaczę (które zdobędą najwięcej punktów), a więc trzeba jedynie śledzić to, co się u nas dzieje :)

      Usuń