Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki "Jak dobrze znasz Natt liv?"

Autor: Weronika

(C) Mrs. Punk


Witam, witam i o zdrówko pytam :) Ja wciąż chrząkam, kaszlę i walczę z okropną chrypą. I chodź jestem już tydzień po chorobie, jakaś jej cząstka nadal we mnie tkwi, a śpiew na zajęciach artystycznych ogranicza jedynie do przeraźliwego jęku (coś a'la hiena w okresie godowym - nie polecam ;p). Cóż mogę wam jeszcze ciekawego przekazać? Hm, no niech pomyślę. A, ok - już wiem! Ładna pogoda za oknem, prawda? Ma się wrażenie, że ta wiosna jednak nas nie opuściła, bo w końcu jest tak przyjemnie, cieplutko i słonecznie. Nic tylko powiedzieć Arrivederci  szkoło i wio nad morze... Jednak nie ma tak dobrze. Najpierw egzaminy, potem przyjemności!


Pytanie 1: Który z poniższych adresów bloga Misao jest zapisany poprawnie?

Odpowiedź: natt-liv.blogspot.com

Pytanie 2: Misao mieszka w...

Odpowiedź: Finlandii

Pytanie 3: Założycielka bloga ma lat

Odpowiedź: 23

Pytanie 4: Chcąc zadać pytanie autorce powinniśmy kierować się pod adres...

Odpowiedź: misao.kuchiki@gmail.com

Pytanie 5: Jak wiadomo, załoga Natt liv to nie tylko jedna osoba. Tak więc które z graficzek przyjmują aktualnie zamówienia?

Odpowiedź: Shandie i Misao

Pytanie 6: Kiedy powstał blog?

Odpowiedź: W lipcu 2012

Pytanie 7; Czy Misao poszukuje kompanów do załogi?

Odpowiedź: Tak, nabór jest otwarty

Pytanie 8: Kto zajął się wykonaniem szablonu głównego Natt liv?

Odpowiedź: Misao

Pytanie 9: Gdzie w mediach można znaleźć Natt liv (nie chodzi o Misao!)?

Odpowiedź: youtube, ask.fm, deviantart

Pytanie 10: Jakie hasło jest potrzebne do tego, aby rozpakować paczkę z dodatkami?

Odpowiedź: mycopycat

Wyniki


(C) Yassmine

Poproszę o podanie adresów mejlowych następujące osoby: Martyna Piętka, InginiaXoXo, GlowNoxShadow, Rosesylla, Agusia__, Blondiee, Mrs. Punk, Invisible, Youngmiś, Zielony oraz Sezam. Na wasz znak czekam do niedzieli - w innym wypadku paczuszka przepada (zapewniam, że jeśli się tak stanie to będziecie bardzo żałować :D). Tym razem nagrodę zgarnęło ponad dziesięć osób, a w samym teście zaś wzięło udział 25 czytelników Katalogu. Świetna frekwencja! Oby tak dalej :) Gratuluję zwycięzcom wygranej, a osobom, które utraciły jeden bądź dwa punkty mówię, abyście się nie zrażali. Stara zasada mówi, że aby wygrać trzeba grać!

Kolejny quiz wkrótce!

19 komentarzy:

 1. Ach, mi jednego punkta zabrakło :/ Spróbuję następnym razem :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne, aby się nie zrażać. Będzie lepiej - wierzę w to! :)

   Usuń
 2. W końcu udało się. :3 Mój email: yunka98@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, nie wierzę w swoje szczęście :D ale zamierzam kontynuować sukces i wygrać wszystkie quizy :D
  mój email niezmiennie: nitus.solitaire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. oooo udało się :) mój email: RosePerdu@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. inviisiiblee@gmail.com
  Fajny pomysł z tymi quizami :>
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oo jak miło xd.
  inginiamusic@gmail.com
  Pozdrawiam x.

  OdpowiedzUsuń
 7. :)
  rosesylla.de.marie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro wszyscy mają podać, to i ja to zrobię >DDDD
  Sezamxq@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam że zdobyłam wszystkie możliwe punkty. Gratulacje dla wszystkich wygranych i oczywiście tych którzy zdobyli mnie punktów też ;*
  Mój mail: martyna.pietka2@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. mrs.punkk@gmail.com
  o ja, ale fajniusio :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Crazy ... chociaż, uwielbiam natt-liv więc to nie był problem ;D
  mój email to: palcix@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zielony? To byłam ja! :3
  zielone.koty@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Zabrakło mi punktu jednego :/
  Gratuluję wygranym. Było ich sporo :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Czekam na kolejny, może kiedyś i mi uda się wygrać ;))

  OdpowiedzUsuń
 15. Kolejny raz przypominam, abyście usunęli blog AnPir Art z "blogów zawieszonych" i przenieśli do "szabloniarni"
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatni raz pisałaś do nas w sprawie tego, abyśmy to my napisali za ciebie ogłoszenie, po czym nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi zwrotnej. W komentarzu nie ujęłaś tego, że mamy bloga przywrócić do kategorii, a więc wiadomość o tym, że blog ma zostać przywrócony do szablonarni widzę po raz pierwszy (przekopałam komentarze i cofnęłam się nawet do stycznia). Możesz uznać nas za niekompetentnych, ale naszym zadaniem nie jest domyślać się, że jeśli chcesz publikacji ogłoszenia to blog ma zostać przywrócony do uprzedniej kategorii, a regulamin wyraźnie zaznacza: " Jeżeli z twojej strony pojawi się jakiś wpis, możesz przywrócić bloga do katalogu oznajmiając w komentarzu pod najnowszą notką, iż powróciłaś(eś) - nie zapomnij dodać do jakiej kategorii należała twoja 'pociecha'.". Z tego co mi wiadomo do żadnej z tych rzeczy się nie zastosowano :)

   Blog wedle życzenia przeniesiony.

   Usuń
  2. Wait...

   Przecież AnPir Art jest w szablonarniach! Możliwym jest, że Monika przeniosła bloga i/lub po prostu zostało to przez ciebie przeoczone.

   Usuń
  3. Tak, Monika przeniosła i wręcz olała dalszą część korespondencji. Po prostu done . Powyższy list powstał w mojej głowie, ale w komentarzu już nie zagościł... Ograniczam swe działania do minimum. :P

   Usuń