Chat
zamknij

Ogłoszenia odautorskie

(C) Yassmine


Psst! Pewnie słyszeliście o naszym nowym katalogowym dziecku (jeśli śledzicie fejsa) :-) Grupa powstała na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery. Jej członkowie winni doradzać sobie w sprawach tworzenia szablonów, nagłówków, sygnatur lub innych graficznych dodatków. Po dołączeniu do grupy obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem. Miłego użytkowania! :) Mamy nadzieję, że nowy projekt przyjmiecie z otwartymi ramionami. Poza tym mamy dla was parę informacji związanych typowo z organizacją. Wiem, nie lubicie takich wpisów, ale pojawiają się one tak rzadko, że aż powinniście je sobie za każdym razem drukować i wieszać nad biurkiem :)
Trzeba się rozwijać, a więc informujemy, że od teraz funkcjonuje założona przez redakcję grupa "Graficy, łączcie się!", która ma na celu zreszenie osób zainteresowanych tym, co potrafią robić najlepiej.

Szukamy, szukamy!


(C) Ariana

Poszukujemy kompanów do naszej załogi! Oferujemy przyjemną pracę w miłej, ciepłej atmosferze. Zgłosić się może każdy - bez względu na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest znajomość zasad poprawnej polszczyzny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową. Nasz adres: katalog.grafikow@o2.pl. Gorąco zachęcamy!

Szukamy ludzi z zapałem do pracy i tych, co kochają grafikę!

W mejlu koniecznie uwzględnij, czym dokładniej chciał(a)byś się zajmować na Katalogu, a także dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie. Czekamy na osoby kreatywne (z bogatym arsenałem pomysłów), gotowe do pracy oraz szybko aklimatyzujące się w grupie :)

Na zakończenie...Zachęcamy również do tego, aby odwiedzać nasze podstrony, na których również staramy się być aktywni! Polubcie nas na fejsie, zajrzyjcie na Poradnik Bloggera (a nóż widelec znajdziecie interesującą was instrukję), odwiedźcie naszą kafejkę, by przypomnieć sobie przeprowadzone z graficzkami wywiady oraz wpadajcie na podstronę z konkursami - to pozwoli wam być na bieżąco z organizowanymi przez nas akcjami :) Macie pytania? To dobra okazja, aby je zadać!

2 komentarze:

 1. Potwierdzam, grupa jest świetna! :P
  Proszę o dodanie ogłoszenia:

  "Już rok, od 14.04.2014 jesteście ze mną na Starved Souls (podlinkowane)! Z tej okazji chciałabym zaprosić Was w rocznicę założenia bloga o godzinie 18:00 na urodzinową notkę. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli wpadniecie. Chętnych zapraszam także do dodania buttonu (co też zostanie nagrodzone!) :

  link do buttonu: http://i.imgur.com/YJVMntH.png

  Ariana "

  Z góry dziękuję! ♥

  OdpowiedzUsuń