Chat
zamknij

W innym stylu - raj

(C) Yassmine

Wiosna pełną gębą! Aktualnie to za oknem mamy mieszankę wszystkiego. Są dwie opcje. Albo Matka Natura nas nie lubi i hartuje ile wlezie, albo automat od pogody wykorkował i mamy to, co mamy. Innych przyczyn takiej zmienności aury nie dopuszczam do świadomości. Mieliśmy śnieg, grad, burzę, upał, suszę, deszcz i wichurę (nie zapomnijmy również, że lekkie wstrząsy sejsmiczne też się pojawiły). Obawiam się wakacji. Czy czeka nas długo zapowiadany koniec świata?

(C) Yassmine

Żarty żartami, a tu czeka na was kolejne zadanie. Trzeba się rozkręcić przed wakacjami, prawda? Wyobraźcie sobie, że jeszcze dwa miesiące katorgi i upragnione osiem tygodni błogiego wygrzewania się w słoneczku oraz wstawania popołudniami. Raj, prawda? Właśnie z tym będzie związana tematyka dzisiejszego posta. Waszym zadaniem jest stworzenie jednego porządnego nagłówka, który będzie przedstawiał wasz wakacyjny raj. Może to być plaża, zatoka, jakieś jeziorko, wieś, egzotyczny las deszczowy lub pustynia. Co kto lubi :) Ja nie mogę podpowiadać! Na nagłówki czekam do 30 maja 2015 roku do godziny 10:00. Przesyłajcie je na naszego katalogowego mejla! Kolory? Dowolne. Liczę na waszą kreatywność oraz na to, że puścicie wodzę fantazji!

Do pracy towarzysze!


4 komentarze:

 1. prace mamy zalinkować czy wysłać na email?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, zawsze dostawaliśmy prace w innym stylu na maila - zachęcam więc do podrzucania Waszych cudeniek do skrzynki. :)

   Usuń
 2. Już mi się to podoba :) Idę zaraz otworzyć ps i coś wykombinować ☺

  OdpowiedzUsuń