Chat
zamknij

Wyniki sond

 
(c) Scar

Dopiero dzisiaj znalazłam chwilkę i wpadam z wynikami sond marcowych. A przy okazji zapytam: jak przygotowujecie się do świąt? Jestem bardzo ciekawa, bo u mnie obchodzi się je przy takim minimum z minimum. Raczej pomijamy kwestię religijną, a tylko pozostajemy przy tradycyjnych aspektach. Ale to nie o mnie post, a raczej o Waszych wygranych w tym miesiącu. Zapraszam do zapoznania się z wynikami! 


SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Dotyk Magii - 16 głosów
II-gie miejsce: Land of Grafic oraz Panda Graphics - 15 głosów
III-cie miejsce: Fantastic Graphics - 8 głosówBLOGI PRYWATNE 
I-sze miejsce: Terrible Crash - 16 głosów
II-gie miejsce: Watch Me Burn - 8 głosów
III-cie miejsce: Szablon Caffee - 7 głosówPodsumowanie sond


 
(c) Invisible 

Wśród szabloniarni na pierwsze miejsce z dość znaczącą ilością głosów dostał się Dotyk Magii. Wynikiem tego Panda Graphics oraz Land of Grafic musiały przerwać swoją bitwę o podium i zadowolić się pozycją drugą. :) Trzecie miejsce to kompletny debiut bloga Fantastic Graphics, który istnieje niecałe trzy miesiące! Myślę, że tym razem czwarta ranga należy się każdemu, kto dostał jakiekolwiek głosy. Sonda blogów prywatnych wygląda podobnie jak w zeszłym miesiącu. Wygrywa niezmiennie Terrible Crash - nawet nie mając wielu głosów, detronizuje i oddala się od reszty. Drugie miejsce to Watch Me Burn, tak samo jak w lutym ma 8 głosów. Najniższa pozycja, bo trzecia, dla Szablon Caffee, które powraca na nią po miesiącu przerwy. Reszta blogów dziwnie ma znikome znaczenie dla całości wyników, naprawdę nie wiem, jak to się dzieje. O.o Ogółem oddaliście 81 głosów na szabloniarnie i 85 na blogi prywatne

Nowa sonda - blogi prywatne: http://sonda.hanzo.pl/sondy,242915,fUaK.html 
Nowa sonda - szabloniarnie: http://sonda.hanzo.pl/sondy,242917,mHvP.html 

3 komentarze:

  1. Prosiłabym o przeniesienie mojego bloga - BloodBonds (http://bloodbonds.blogspot.com/) do zawieszonych. Z góry dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze. Wielka szkoda, że zawieszasz BB :(

      Usuń