Chat
zamknij

Jak dobrze znasz Wioskę Szablonów?

(C) Tiny fox

Ach, cóż za cudowna aura za oknem. Nic, tylko wsiadać na rower i zwiedzać okoliczne wsie. Dziś nawet pokusiłam się o to, aby na swoim sprzęcie wybrać się do szkoły. W tamtą stronę było pod górkę, ale zaś jadąc w kierunku domu poczułam ten słynny "wiatr we włosach". Nie ma nic piękniejszego od tego, gdy po wykańczającym dniu polegającym jedynie na klepaniu formułek czujesz wolność pędząc dwadzieścia na godzinę z niewielkiej górki. Przeżyłam. Polecam. Odnośnie dzisiejszego "Jak dobrze znasz... ?". Wioskę kojarzy każdy - nawet przedszkolak - więc do roboty. Quiz już na was czeka!

Biorę udział w quizie!


Zasady są proste. Bierzecie udział w quizie, do którego odnośnik znajdziecie powyżej. Wypełniacie go, przesyłacie odpowiedzi, (ważne, aby znajdował się tam wasz nick, jakiego używacie w grafikosferze, a nie ksywka, imię lub nazwa wpisana na szybko - z takimi delikwentami radzę sobie tak, że nie biorę ich odpowiedzi pod uwagę). Osoba, która wygra dostaje od Agaty oraz reszty ekipy paczuszkę z niespodzianką (co prawda wirtualną, ale dostanie!). Brzmi kusząco, prawda? Macie czas do 12 maja. Start!

7 komentarzy:

 1. Hej, chciałabym poprosić o ponowne wpisanie mojego bloga ( http://kropla-sztuki.blogspot.com/ ) do blogów aktywnych :)
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, wróciłaaś <3

   Usuń
  2. No tak postanowiłam, że brakuje mi takiego luźnego tworzenia :D

   Usuń
 2. Mam pytanie. Rozwiązałam quiz, ale nie pojawiło mi się pole, gdzie mam wpisać swój nick, więc podgląd z ilością punktów mam wysłać Ci na maila, czy jak? o.O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko widzę u siebie w kokpicie :) Zrobiłaś wszystko co należy. A poza tym, świetny wynik! Nie dość, że byłaś pierwsza to jeszcze najlepsza!

   Usuń
  2. Okej, dzięki :D

   Usuń