Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Uwaga, nabór!

Autor: K. Grafików

(C) Scar

Poszukujemy kompanów do naszej załogi! Oferujemy przyjemną pracę w miłej, ciepłej atmosferze. Zgłosić się może każdy - bez względu na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest znajomość zasad poprawnej polszczyzny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową. Nasz adres: katalog.grafikow@o2.pl. Gorąco zachęcamy! Chcesz znać szczegóły? Rozwiń post!

Poszukujemy osób na stanowiska:


 • recenzenta blogów - dwa lata temu na Katalogu pojawiały się recenzje graficznych blogów. Fakt, było to bardzo dawno, a także owe oceny szablonarni, jak i blogów prywatnych były nieco chaotyczne - pojawiały się bardzo rzadko, aż w końcu ich publikacja została zaniechana. Szkoda byłoby to porzucić - idea wydaje się całkiem dobra. Od kandydata wymaga się znajomości terminów graficznych, a także obeznania w tymże środowisku.
 • dziennikarza - potrzebujemy osoby, która zajęłaby się kreatywnym przeprowadzeniem wywiadów z pojedynczymi grafikami oraz z załogami poszczególnych szablonarnii (mam na myśli posty z cyklu "Szabloniarnia od kuchni"). Kandydat na to stanowisko powinien być człowiekiem niebanalnym, oryginalnym oraz umiejącym bawić się językiem.
 • graficznego lekarza - i nie mamy tutaj na myśli nic, co związane jest z medycyną :) Lekarz graficzny to osoba, która większość swojego czasu spędza na naszej podstronie - Bloggerowych Instrukcjach. Pomaga osobom szukającym odpowiedzi na jakieś ważne pytanie oraz udziela rad początkującym grafikom. Jedynym wymaganiem jest to, aby przyszły lekarz miał co najmniej kilkumiesięczny staż w grafikosferze.
Dla osoby przyjętej na staż oferujemy przeszkolenie, co znacznie ułatwi pracę obu stronom - początkujący redaktor będzie miał okazję poznać tajniki współtworzenia Katalogu, a my nie będziemy musieli zamartwiać sie tym, że stażysta nie poradzi sobie z wyznaczonym zadaniem.
Zanim wyślesz zgłoszenie, poinformuj nas w komentarzu o tym, że masz zamiar takowe przesłać. Oczywiście to nie wszystko. Możesz samemu zgłosić swój projekt oraz propozycję na nowe stanowisko. Każdą ideę oraz kandydaturę rozpatrzymy, bo w końcu

wszyscy współtworzymy Katalog!

2 komentarze:

 1. Ja również chciałabym dodać ogłoszenie.

  Dołącz do załogi land-of-grafic! Nie oferujemy milutkiej atmosferki jak w domku u babci, przy nas nie będziesz się obijał i leniuchował. Oferujemy pracę na najwyższych obrotach z doświadczonymi grafikami, którzy są gotowi podszkolić cię zarówno w Cssie jak i w grafice. Zatem, jeśli jesteś wytrwały i solidny, a także pragniesz nauczyć się sztuki tworzenia szablonów zgłoś się już dziś. Być może czekamy właśnie na ciebie.
  (więcej w zakładce "nabór" na stronie głównej.

  i button na początku: http://funkyimg.com/i/Wxu2.png

  OdpowiedzUsuń