Chat
zamknij

Uwaga, nabór!

(C) Scar

Poszukujemy kompanów do naszej załogi! Oferujemy przyjemną pracę w miłej, ciepłej atmosferze. Zgłosić się może każdy - bez względu na wiek czy płeć. Jedynym warunkiem jest znajomość zasad poprawnej polszczyzny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się drogą mejlową. Nasz adres: katalog.grafikow@o2.pl. Gorąco zachęcamy! Chcesz znać szczegóły? Rozwiń post!

Poszukujemy osób na stanowiska:


 • recenzenta blogów - dwa lata temu na Katalogu pojawiały się recenzje graficznych blogów. Fakt, było to bardzo dawno, a także owe oceny szablonarni, jak i blogów prywatnych były nieco chaotyczne - pojawiały się bardzo rzadko, aż w końcu ich publikacja została zaniechana. Szkoda byłoby to porzucić - idea wydaje się całkiem dobra. Od kandydata wymaga się znajomości terminów graficznych, a także obeznania w tymże środowisku.
 • dziennikarza - potrzebujemy osoby, która zajęłaby się kreatywnym przeprowadzeniem wywiadów z pojedynczymi grafikami oraz z załogami poszczególnych szablonarnii (mam na myśli posty z cyklu "Szabloniarnia od kuchni"). Kandydat na to stanowisko powinien być człowiekiem niebanalnym, oryginalnym oraz umiejącym bawić się językiem.
 • graficznego lekarza - i nie mamy tutaj na myśli nic, co związane jest z medycyną :) Lekarz graficzny to osoba, która większość swojego czasu spędza na naszej podstronie - Bloggerowych Instrukcjach. Pomaga osobom szukającym odpowiedzi na jakieś ważne pytanie oraz udziela rad początkującym grafikom. Jedynym wymaganiem jest to, aby przyszły lekarz miał co najmniej kilkumiesięczny staż w grafikosferze.
Dla osoby przyjętej na staż oferujemy przeszkolenie, co znacznie ułatwi pracę obu stronom - początkujący redaktor będzie miał okazję poznać tajniki współtworzenia Katalogu, a my nie będziemy musieli zamartwiać sie tym, że stażysta nie poradzi sobie z wyznaczonym zadaniem.
Zanim wyślesz zgłoszenie, poinformuj nas w komentarzu o tym, że masz zamiar takowe przesłać. Oczywiście to nie wszystko. Możesz samemu zgłosić swój projekt oraz propozycję na nowe stanowisko. Każdą ideę oraz kandydaturę rozpatrzymy, bo w końcu

wszyscy współtworzymy Katalog!

2 komentarze:

 1. Ja również chciałabym dodać ogłoszenie.

  Dołącz do załogi land-of-grafic! Nie oferujemy milutkiej atmosferki jak w domku u babci, przy nas nie będziesz się obijał i leniuchował. Oferujemy pracę na najwyższych obrotach z doświadczonymi grafikami, którzy są gotowi podszkolić cię zarówno w Cssie jak i w grafice. Zatem, jeśli jesteś wytrwały i solidny, a także pragniesz nauczyć się sztuki tworzenia szablonów zgłoś się już dziś. Być może czekamy właśnie na ciebie.
  (więcej w zakładce "nabór" na stronie głównej.

  i button na początku: http://funkyimg.com/i/Wxu2.png

  OdpowiedzUsuń