Chat
zamknij

Graphic Award 2015

(C) Tiny fox

Czerwiec to okres gorączkowej walki o oceny. To także czas, kiedy zostaje zorganizowana największa gala roku w dziejach grafikosfery. Mowa oczywiście o Graphic Award! Tradycji stało się zadość, dlatego i w tym roku możecie wybrać szabloniarkę lub szabloniarza, która/y waszym zdaniem zapracował/a sobie na tytuł mistrza. Jak rankingi prezentowały się rok temu? Panda graphics zajęła miejsce pierwsze wśród szablonarni, a u blogów prywatnych zdecydowaną przewagę miało Terrible Crash! Chcesz wygrać i ty? Rozwiń post, aby poznać szczegóły!

Graphic Award 2015 składa się z dwóch etapów; w pierwszym właściciele blogów prywatnych, jak i szabloniarni zgłaszają swoje strony w odpowiedniej zakładce (nazwy zakładek są te same, dlatego każdy powinien się zorientować). Zwieńczeniem etapu pierwszego będzie sonda. Druga część konkursu polega na wyłonieniu zwycięzców w obu kategoriach, którzy uzyskali największą ilość punktów. A co z nagrodami? O nich dowiecie się wtedy, gdy rozpocznie się drugi etap. Będą one swego rodzaju niespodzianką :)

Pierwszy etap wystartuje już w najbliższą niedzielę (tj. 14.06.2015 r.), a zakończy się tydzień później (21.06.2015 r.). Tego samego dnia od godziny 12:00 nie będziemy przyjmowały waszych zgłoszeń, ponieważ rozpocznie się etap numer dwa. Ten zaś potrwa tydzień, a więc w pierwszą niedzielę wakacji (28.06.2015 r.) poznamy już zwycięzców! Mamy nadzieję, że z miłą chęcią weźmiecie udział w konkursie, który notabene jest przez nas organizowany trzeci raz z rzędu! Liczymy na to, że jak zwykle nas nie zawiedziecie :)

Zgłoś swojego bloga >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz