Chat
zamknij

Ogłoszenie tematyczne

 
Wakacje czas zacząć, czyli pierwsza, czerwcowa odsłona letniej zabawy z Graphical Thoughts
Lubisz dobrą zabawę, wielkie (kodowe) nagrody i pewne uczucie niepewności? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Możesz tylko zyskać!
PS Jeśli szczęśliwym trafem uda Ci się zostać jednym ze zwycięzców, polecamy puścić totka! 

6 komentarzy:

 1. Ale prężnie działacie! Nie sądziłam, że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone tak szybko. Wielkie dzięki za dodanie mnie do katalogu :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tuż po Tobie nieoczekiwanie pojawił się następny blog w zgłoszeniach! Powiedziałabym, że to Wy się tak prężnie rozwijacie, że nam brakuje rąk... :)
   Teraz czekamy na szablony - te, które już opublikowałaś, są naprawdę udane.

   Usuń
 2. Dziękuję Wam dziewiczy na wklejenie banera promującego TSJ, dajecie i dawaliście mi zawsze tyle energii do działania, cieszę się że od lat mogę być członkiem katalogu - to dla mnie zaszczyt być tak długo z Wami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o umieszczenia ogłoszenia o następującej treści:
  (obrazek link : http://funkyimg.com/i/XZQc.png )

  Drodzy Czytelnicy,
  Mam zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową uroczystość celebrującą moje 7 urodziny. 1 lipca 2015 r. o godzinie 18:00 na blogu Reinwencja.blogspot.com ukaże się Tropical Secrets JET, nie zabraknie gorących dodatków, tropikalnych refleksji oraz egzotycznego pamiętnika, a do tego ujawnię moje największe sekrety jakie skrywałam przez 7 lat, zdradzę receptę na blogową długowieczność oraz ujawnię największy Tropikalny Sekret, będzie to niezwykle tropikalna noc pełna emocji i uczuć.

  Serdecznie zapraszam, do wklejania banerów, promujących te zacne wydarzenie - cieszmy się razem oczekiwaniem na Tropical Secrets JET. Za wklejenie jednego z poniższych banerów, czeka dla Was mała nagroda i niespodzianka.

  (http://oi62.tinypic.com/112975u.jpg) (http://oi59.tinypic.com/2uetwt1.jpg)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję prześlicznie za dodanie ogłoszenia. :)

  OdpowiedzUsuń