Chat
zamknij

Ogłoszenie tematyczne

 
Przypuszczam, że problem, który chcę rozwiązać dzięki tej sondzie trapi nie jedną osobę robiącą szablony, mianowicie: jakie widgety najczęściej wybierają bloggerzy. Jeżeli udałoby się odpowiedzieć na to pytanie, to wiedzielibyśmy na jakie widgety szczególnie zwracać uwagę przy kodowaniu.
Sonda wielokrotnego wyboru: Bez których widgetów nie obejdziesz się na swoim blogu? 
Stąd apeluję do wszystkich grafików, aby nie tylko zagłosowali w sondzie, ale także udostępnili ją na swoich blogach, aby zagłosować w niej mogła jak największa liczba zwykłycyh bloggerów.
Za oddane głosy, a zwłaszcza umieszczenie linku do sondy na blogu, są przewidziane skromne ikonki w stylu tej widniejącej nad tym ogłoszeniem, więcej możecie przeczytać TUTAJ.

3 komentarze:

 1. Ładnie prosiłabym o dodanie ogłoszenia :)

  Fantazję znowu poniosła fantazja!
  Tym razem chcę zaprosić Was na małą Letnią Imprezę, która odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 20, na blogu Magic Breath (tutaj link do mojego bloga http://magic-breath.blogspot.com/). Dla osób które wkleją bannerek, na swojego bloga czeka mała niespodzianka :) Mam ogromną nadzieję, że przybędzie kilka osób, które będą bawić się w gorącej Atmosferze Lata.

  BANNEREK - http://funkyimg.com/i/Z6UT.png

  Dziękuje ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. I mam jeszcze ogromną prośbę, czy mój blog (Magic-Breath) mógłby zostać przeniesiony z zawieszonych do prywatnych? :) ☺
  Byłabym ogromnie wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń