Chat
zamknij

Lata świetności - The Spiral Graphic

(c) Tiny Fox
"Lata świetności" to seria postów, w której przypominamy lub w ogóle poznajemy twórczość grafików, których blogi należą do kategorii zawieszonych, jednakże wcześniej cieszyły się niemałą popularnością i również mogliśmy mówić, że naprawdę żyły. Cykl został troszkę zapomniany, ale wraz z nową redaktorką, postanowiliśmy go przywrócić! Dzisiaj przypomnę o grafice ekipy z Spiralnych Szablonów, gdyż naprawdę warto. Szablony, które zostały zrobione przez całą załogę były naprawdę śliczne, choć nie gustuję w tego typu wyglądzie (tak, minimalista zgłasza się!), to i tak niektóre przykuły moją uwagę i z chęcią ustawiłabym je na blogu!

Zanim przedstawię Wam szablony z tego bloga, chcę przypomnieć ostatni post, w którym Bium pisze, że sama niestety nie udźwignie tej szabloniarni.
Odchodzę z szabloniarni. Nie umiem jej udźwignąć sama, zapisywałam się tutaj jako współautorka. Mam nadzieję, że dziewczyny do niej prędko wrócą, aby nie upadła. Może to głupie, ale nie umiem prowadzić sama bloga. Może dołączę do innej szabloniarnii, wszystko wyjdzie w praniu.
Mam nadzieję, że wszystkie zamówienia, które przyjęłam już oddałam poprzez GG bądź email. Jeśli o kimś zapomniałam proszę do mnie napisać.
Jest mi naprawdę przykro, że zostawiam spiralne szablony. Ale naprawdę nie umiem ich prowadzić sama. Nie mogę skontaktować się z żadną dziewczyn, może to wina mojego GG. Nie mam bladego pojęcia. Wybaczcie mi. Może spotkamy się na innym blogu, jak już pisałam.

Zapraszam na przegląd


Posiadacie swojego faworyta z tych szablonów, które wybrałam? Starałam się nikogo nie faworyzować (wybierałam po dwa wyglądy z każdej notki), ale niektóre szablony były tak śliczne i grzechem byłoby ich nie pokazanie. Mimo tego, iż szabloniarnia już od jakiegoś czasu nie działa, to zachęcam Was do minimalnego odwiedzenia Spiralnych Szablonów. Przypomnę jeszcze, iż Katalog poszukuje osoby chętnej do tworzenia zabaw integracyjnych; po więcej informacji zajrzyj do zakładki ,,Rekrutacja"!

10 komentarzy:

 1. Według mnie prace dziewczyn nie są jakoś mega powalające. Spodobały mi się jedynie szablony minimalistyczne xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż... Ekipa Spiralnych tworzyła troszkę w innej epoce i ich prace nieco odstają od tych, które dziś widujemy na co dzień. Myślę jednak, że jak na tamten okres to dziewczyny radziły sobie całkiem dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zacznę może od tego, że Lata Świetności , to seria postów o blogach, które są zawieszone lub zamknięte, na których np. ostatni post pojawił się w 2013 roku, więc nie wymagajmy za dużo od tego typu blogów. Nie wszystkich da się zadowolić, więc jednym się podoba, a drugim nie przypadło coś do gustu. Ekipa ze Spiralnych, faktycznie tworzyła w innej epoce, podobnej do tej onetowskiej, gdzie znało się trzy kody na krzyż, dlatego zgadzam z Weroniką i dziewczyny dobrze sobie radziły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej, moja szabloniarnia *.* Założyłam ją jeszcze jako Jezebell, wow! Potem odeszłam, a dziewczyny dalej dawały radę.. Teraz wróciłam, ale powiem szczerze, że dużo się zmieniło w świecie blogspota, ale i tak uważąm, że jak na tamte czasy dawałyśmy sobie radę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. również cieszę się, że ktoś zagląda tam czasem i pamięta o tamtych czasach.

   Usuń
  2. Ale miła niespodzianka! Kto by się spodziewał :)

   Usuń
  3. Ja jestem zaskoczona, że ktokolwiek o nas pamięta :D Szczerze teraz znów pracuję przy grafice, ale już nie na własną rękę, jestem aktualnie stażystką w Land Of Grafic :)

   Usuń
  4. Właściwie to po zobaczeniu Twojej notki na LOG'u, jakoś tak zainspirowałam się i napisałam o Was :)

   Usuń
 5. Może dziewczyny nie miały wtedy dużego warsztatu, ale bez najmniejszych wątpliwości pomysły miały po prostu genialne. ;)
  Fajnie było przejrzeć te prace. ^^

  OdpowiedzUsuń