Chat
zamknij

Ogłoszenie partnerskie

Witajcie kochani <3
Potrzebuję Waszej pomocy! Wznawiam działalność mojego bloga lifestylowego... i potrzebuję do pomocy jakiejś redaktorki! Głownie chodzi o pisanie artykułów na dowolny temat (co kto lubi, pełne pole do popisu). Więc jeśli masz trochę wolnego czasu, odrobinę dobrych chęci, i chcesz się dzielić swoimi poglądami na różne tematy, śmiało pisz do mnie! Szczegóły znajdziesz na otherside-of-reality.blogspot.com.

3 komentarze:

 1. Mogę prosić o umieszczenie ogłoszeniaaaa? :)

  Link do bloga: scargraf.blogspot.com
  Button: http://2.bp.blogspot.com/-iToocPITV4M/Vc4BzTx-M_I/AAAAAAAABPI/jHZzW6SNpfM/s1600/defgh.png

  Opis:
  Chciałabym wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na imprezę graficzną, która odbędzie się 28 sierpnia 2015 roku na Scargraf [tu proszę o link do bloga]
  Zainteresowanych współpracą zapraszam do tego [tu proszę link: http://scargraf.blogspot.com/2015/08/38-get-ready.html] posta. Znajdziecie tam więcej informacji.
  A dla osób, które wkleją banner imprezy przewiduję nagrodę w postaci paczuszki zabezpieczonej specjalnym hasłem! Myślę, że warto :)
  Jeszcze raz zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!!
  ~ Scar.


  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o umieszczenie ogłoszenia:

  www.land-of-grafic.blogspot.com
  Button: http://3.bp.blogspot.com/-bvx-0L5OsCU/VH-NM3wi3SI/AAAAAAAAEF4/UoN1zZYgzkg/s170/PkhU.png

  Treść: Land of Grafic organizuje dwie sondy specjalnie dla czytelników oraz osób, które uwielbiają pobierać nasze szablony. Chcielibyśmy się dowiedzieć jakie gwiazdy serialowe oraz fanfiction pragniecie ujrzeć na naszych pracach, dlatego głosujcie w naszych nowych sondach! Linki do nich znajdują się na stronie głównej po prawej stronie, w żółtym polu ;) Sonda trwa do następnej niedzieli, śpieszcie się!

  Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń