Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Retrospekcja - Terrible Crash

Autor: Faith

(c) Yassmine
Witam Was kochani w ostatni tydzień sierpnia! Czas leci nieubłaganie, a z tym idzie koniec wakacji. Czasem dałabym wszystko za taki stop czas, by móc każdą chwilą się dobrze nacieszyć, bo z życia trzeba korzystać! Do szkoły przygotowane mam prawie wszystko, teraz tylko czekać na pierwsze lekcje i dowiedzenie się wszystkiego, choć niektórych książek nie mam w planie kupować (np. do religii). Wracając do tematu, to dzisiaj przychodzę z kolejną dość zapomnianą serią postów, a dokładniej Retrospekcją bloga Terrible Crash, który prowadzi Yassmine.

Sygnatury

Ikony

Nagłówki

Ten nagłówek uwielbiam za naprawdę wiele rzeczy, ale wymienię tutaj tylko dwie! Po pierwsze przez aktorkę (i American Horror Story, w którym grała). Po drugie kolorystyka jest zachwycająca - ten różowy w połączeni z zielonym robi takie wrażenie. Po prostu go lubię.
Jedyna ciemna praca w tym przeglądzie nagłówków, jednakże bardzo mi się podoba od samego początku, kiedy to Yassmine dodała z nią post. Kolorystyka i wtopienie każdego stocku jest świetne. Naprawdę nie mam nic do zarzucenia.
Praca ta podoba mi się pod każdym względem! Nagłówek ma w sobie coś takiego, że nie można od niej oderwać oczu i chyba o taki efekt chodziło Yass. Świetny!
Skromnie napiszę tutaj, że pracę tą wybrałam w połowie dlatego, iż są tutaj filmowi Alex i Rosie (czyli Lily Collins oraz Sam Claflin). Naprawdę mam taką książkową obsesję, więc jak tylko zobaczyłam ten nagłówek, to od razu wiedziałam, że musi się pojawić w Retrospekcji, więc nie bijcie!

Szablony

Jestem wielką fanką minimalizmu i nie zbyt lubię otwarte szablony, dlatego ten wygrywa u mnie wszystko. Jaskrawy niebieski, tak pięknie komponuje się z całością. Naprawdę bardzo mi się podoba.
Kolejny zamknięty szablon, ale po prostu nie mogę się powstrzymać, bo minimalistyczne szablony Yassmine są naprawdę świetne. Tutaj mamy malutki graficzny dodatek w postaci nagłówka, który idealnie współgra z resztą.
Układ zamknięty i ciemna kolorystyka, której w szablonach unikam jak ognia, bo po prostu nie trafia w moje gusta, jednakże ten szablon z Tomem bardzo mi się spodobał.
Szukałam czegoś otwartego, ale ten szablon bardzo zachwycił mnie ułożeniem stron i etykietek, czyli tych numerków, które znajdują się pomiędzy postem, a kolumną boczną. Pomysłowe!

Właściwie to jest wiele przeglądów Terrible Crash, ale to właśnie on przyszedł mi do głowy jako pierwszy. W ostatniej Retrospekcji Scar zaproponowała Scargraf i Starved Souls, dlatego pragnę powiedzieć, że na pewno wezmę się za ich przegląd, jednakże zanim przeczytałam komentarze z poprzedniej notki, to ten był już przygotowany.

7 komentarzy:

 1. Yassmine zachwyca za każdym razem bez wyjątku. I choć ostatnim czasem rzadko dodaje notki, zaglądam na jej bloga regularnie z nadzieją, że wkrótce coś się pojawi. Najbardziej spodobały mi się te urocze ikonki ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yassmine ma swój styl, i gdy widzę jakąś pracę, która jest przez nią zrobiona, to od razu to wiem. Również mam nadzieję, że wkrótce coś nowego się pojawi na TC :)

   Usuń
 2. Poproszę o dodanie ogłoszenia.
  Button: http://funkyimg.com/i/21oHf.png
  Treść: Na Panda Graphics (link: panda-graphics.blogspot.com) pojawiły się informacje odnośnie drugiej edycji Współpracy z Pandą! Zapraszam do zapoznania się z nowościami oraz do wzięcia udziału.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o dodanie ogłoszenia
  http://funkyimg.com/i/21pFS.png
  Treść na Blogu Rockmenowa (www.rockmenowa.blogspot.com) dnia 15 września o godzinie 20:00 (miejmy nadzieję bez opóźnień) pojawi się notka tematyczna nawiązująca do postaci jak i aktorów z Filmu Niezniszalni ,zapraszam też chętnych do współpracy .Za wklejenie bannera magiczny prezent.

  OdpowiedzUsuń
 4. również proszę o dodanie ogłoszenia:
  Proszę o dodanie ogłoszenia :)
  http://funkyimg.com/i/21pXY.png
  Na Graphic Valley [http://graphic-valley.blogspot.com/] 31 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się impreza graficzna. Tematem przewodnim będą wakacje i szkoła. Na osoby, które wkleją powyższy button na swojego bloga czeka paczka niespodzianka.
  Serdecznie zapraszamy!
  ~Lynx i Oblivite

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę prosić o dodanie ogłoszenia?
  Ten button > http://funkyimg.com/i/21qfX.png
  Zalinkowany tu > http://szablono-sfera.blogspot.com/p/nabor.html
  Z góry dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń