Chat
zamknij

Informator dzienny

(C) Erenae

Pierwszy tydzień września mamy za sobą! Jakie wrażenia po powrocie do szkoły? Informator został przeze mnie opublikowany z jednodniowym poślizgiem, lecz muszę nadgonić z hiszpańskim, aby nie odstawać od grupy, co wiąże się ze wkuwaniem sporej ilości słówek mając do dyspozycji niewiele czasu. Obiecywałam sobie, że po dwudziestej będę tutaj zasiadać i sprawdzać co nowego, ale sama już nie wiem. Myślałam, że to wszystko będzie jakieś takie... Prostsze? Może potrzeba czasu? Zobaczy się. Tymczasem, zapraszam do lektury.

Notka na zamknięcie


(C) Scar & Allison

Zaczynamy od bardzo smutnej wiadomości, która dotarła do nas 22 sierpnia na krótko przed północą. Eveline Dee zawiesiła szabloniarnię Wonder Templates. Wszyscy jej fani pogrążeni są w głębokim smutku, gdyż nic nie wskazuje na to, aby blog był kiedykolwiek reaktywowany. Przez ostatnie dni współtworzyły go jedynie trzy osoby: wcześniej wymieniona założycielka, nasza katalogowa Monika4451 oraz Joan Marry. Pocieszające jest to, że każda z autorek poszła w swoją stronę i nie porzuciła grafiki. Być może spotkamy redakcję w komplecie przy innej okazji?
Eveline Dee: "Witam. Dzisiaj post taki bez grafiki, żeby pogadać, poinformować. A więc zamykamy/zawieszamy. Na pewno będę tęsknić, bo jednak sama tego bloga założyłam i naprawdę mi na nim zależy, ale niestety nie dam rady już go dalej prowadzić. Za mało nas tutaj jest, żeby zrobić z Wonder Templates jakiś naprawdę fajny blog. Niedługo powinnam dodać informację gdzieś w bocznej kolumnie gdzie będzie mnie można złapać, ale na razie nie będę na żadnym blogu. Oczywiście nie porzucam grafiki, bo bardzo ją lubię i całkiem nieźle mi wychodzi. :) To chyba tyle. Do was, które jeszcze tutaj zaglądacie dzięki, że nas wspierałyście przez te lepsze i gorsze czasy.  Monika chce wam podziękować bardzo za ciepłe przyjęcie, komentarze i możliwość rozwoju w szablonowej strefie :) Monikę znajdziecie na: http://wolfiegee.blogspot.com/ Pozdrawiamy i żegnamy ❤️".

Chedey wraca!


(C) Chedey

Cóż za wielka radość zawładnęła naszymi serduchami - toż to sama Chedey we własnej osobie wraca na Dare to Create! Sama byłam zaskoczona tym, że dziewczyna dała znak życia. Graficzka nie przeciągała, a to, co miała do przekazania ujęła w paru zdaniach. Krótko, zwięźle i na temat, a każdy zrozumiał o co chodzi. Dla przypomnienia: ostatni wpis z jej strony pojawił się w maju. W historii bloga przewinęło się już parę zawieszeń, więc stąd większa część blogosfery myślała, że to kolejny feralny koniec DtC. Tak się jednak nie stało!

"Dzień dobry, ja żyję :p. Inicjatywa tej notki zaistniała chyba tylko dzięki wenie i przypływu nudy. Po tych paru miesiącach chyba wyszłam z wprawy xd Ale postarałam się stworzyć coś w miarę godnego :) Pozdrawiam i miłego końca wakacji. I nowego katastrofalnego roku :'<"

To już jest koniec...


http://i.imgur.com/qzP7MLa.png
(C) Ariana

Z niedowierzaniem czytałam to, co napisała Misao. Co? Zamknięcie Natt liv? To jakiś żart... Pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy to fakt, iż sezon na zawieszanie blogów rozpoczęty. Czyżby dziewczyna poszła w ślady ekipy z Wonder Templates? Po lekturze wpisu zrozumiałam, że chodzi o wypalenie. Graficzka nie miała najmniejszej chęci na to, aby tworzyć, a więc stąd decyzja o zaprzestaniu prowadzenia strony. Wszystkim jest nam bardzo smutno, ponieważ Natt liv to jeden z bardziej rozpoznawalnych symboli polskiej grafikosfery. Myślę jednak, że Misao zepnie poślady i wkrótce do nas wróci! :)

"Dzisiejsza notka jest bardzo specjalna. Bo ostatnia. Tak, zamykam nattliv. Czemu? Cóż, od dawna czuję się "wyautowana" z blogosfery, nie mam żadnych pomysłów czy chęci na grafikę. Do tego po prostu zwykły powód: życie to suka. Tyle mogę powiedzieć. Co z resztą autorek? Zanim pojęłam ostateczną decyzję, upewniłam się, że Shandie, Sezam, Fantazja i Selly są na innych blogach. Nie chciałam, żeby mieli jakiś zastój w swojej "karierze" graficznej z mojego powodu. Nie będę się tutaj rozczulać na dziewczynami, bo swoje smuty wylałam już na konferencji z nimi. ♥Także.. cóż. W tej notce chciałam same współprace mieć. Poprosiłam sporo osób o bazy, tak na pożegnanie ^^"

"#Sorry"


Free Image Hosting at FunkyIMG.com
(C) Lotus

"Hej miśki :) Przychodzę dzisiaj do was z byc może smutną dla niektórych wiadomością. Jak niektórzy wiedzą dzisiaj o 18:00 miała odbyc się wspólna impreza blogów Follow The Flame i Lost Souls. Jednak niestety z powodu problemów technicznych nie udało nam się przygotowac tejże imprezy, za co bardzo serdecznie was przepraszamy. Niestety na takie rzeczy nie mamy wpływu, i naprawdę szkoda, że coś takiego pokrzyżowało nam plany. Mimo to, paczka dla osób, które wstawiły button pojawi się już wkrótce. Taka wspólna impreza na pewno kiedyś się odbędzie, jednak kiedy pozostaje pytaniem. Jeszcze raz bardzo bardzo was przepraszamy :( Lotus & Forain" - taką informację zastali czytelnicy bloga Follow the flame. Okazuje się, że Lotus oraz Forain nie zdążyły z przygotowaniem graficznej imprezy, a więc stąd ich prośba o wyrozumiałość. W takim razie czekamy na wasz odzew, dziewczyny!

Koniec


http://i.imgur.com/CjEEz7j.png
(C) Ariana

Początek roku szkolnego jest równoznaczny z tym, że wiele (za wiele) blogów upada, zostaje zawieszonych bądź usuniętych. Wniosek nasuwa się sam. Okazało się, że następną szabloniarnią, która odejdzie w zapomnienie jest Remind Me Love. Poniżej znajduje się adnotacja, jaką pozostawiła Dissentire. Mam nadzieję, że RmL powróci jednak w przyszłości na graficzne salony!
"Od dawna nie było tu żadnego postu. Ja na dodatek nie zamierzam wracać, bo mam zbyt dużo zajęć i nie mam siły tworzyć szablonów. Rozumiecie chyba moją decyzję. Zamykam Remind Me Love i nie przewiduję powrotu. Przepraszam."

Która informacja wydaje wam się najciekawsza?

2 komentarze:

 1. Same zamknięcia! :( Ale cóż się dziwić.. Wrzesień. Szkoła i te sprawy.. Ale szkoda, wielka szkoda :(
  JEDNAKŻE!
  Radość mnie ogarnęła na wspomnienie powrotu Chedey! To chyba jedyna dobra wiadomość z tego Informatora :)
  Mam nadzieję, ze NattLiv, RML oraz WT kiedyś powrócą na graficzne strony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, nawet nie mów... I potem przez te wszystkie zawieszenia, zamknięcia etc. mam zły humorek. I zapominam o wielu sprawach. Straszne...

   Fakt, wiadomość o powrocie Chedey jest pokrzepiająca ♥

   Usuń