Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

http://i.imgur.com/n2zK66F.png
(C) Ariana

Dzień Dobry :) Dziś wyjątkowo ja - Fantazja, przejmuję obowiązki Moniki i robię przegląd szablonów. Generalnie za swoją część przeglądu miałam zabrać się wczoraj wieczorem, ale niestety byłam tak zmęczona, że jak wróciłam ze szkoły i oglądałam telewizję przysypiałam chyba z tysiąc razy. Przynajmniej wstałam dzisiaj wyspana (po jakiś 13 godzinach spania), i mogę zabrać się za przegląd cudownych prac, które możecie obejrzeć poniżej :) SzablonyPrzyznaję się, że z 'Anime' mam tak naprawdę niewiele wspólnego, ale ten szablon urzekł mnie cukierowymi kolorami i swoim minimalizmem :)
Renfri, Renfri czy ty kiedyś zrobisz pracę, która będzie brzydka? Nie no, oczywiście żartuje :) Śliczne letnie kolorki i ciekawy nagłówek oraz kody :) 
Z letnich kolorków przechodzimy do tych bardziej mrocznych. Praca również wykonana przez Reniferka, ale nie mogło jej zabraknąć. Podoba mi się w tym szablonie wszystko, ale najbardziej kody i ładny, a zarazem prosty napis na nagłówku :)
Prosty czarno-szaro-różowy szablonik, jak widać nie potrzeba wiele by praca naprawdę podbiła moje czy czyjeś inne serduszko :)
Wpatruję się w ten szablon już naprawdę bardzo, bardzo długi czas i po prostu nie mogę oderwać wzroku. Praca wydaję się dość ciemna, jednak nagłówek nadaje mu lekkiego 'charakteru', co bardzo mi się tutaj podoba.
Co za kolorki *-* Chyba jestem w jakimś raju, w dodatku na nagłówku można zobaczyć Josh'a. Czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia (prócz wakacji)? Świetna praca, Luna może być z siebie dumna.


Nagłówki


(c)Prettysmilex

A teraz zapraszam na część nagłówkową, troszkę skromniejszą, ale również wartą obejrzenia :)

Szarości, zieleń i ten cudowny minimalizm w wykonaniu Liska, jest powalający. Nie ma rzeczy, która by mi się nie spodobała na jej blogu. Nie wiem jak ona to robi, ale może być z siebie naprawdę dumna :) Genialna praca, z którą chętnie zobaczyłabym szablonik :)
Uwielbiam te kolory, podobają mi się już bardzo długo i jeszcze mi się nie przejadły :) Nagłówek jest magiczny i świetnie zrobiony, chociaż może nieco zmieniła bym krycie tekstury na wierzchu :)
Świetne połączenie niebieskiego i pomarańczu. Patrząc na tą pracę chciałabym znaleźć choćby małą rzecz, która by mi nie pasowała, ale się nie da :) Jest magicznie, niebieski przypomina mi nieco zimę, a pomarańcz lato i wakacje, które się skończyły ;c
Nie mogło zabraknąć również współpracy w przeglądzie. Dziś świetną pracę z chłopakami z 1D zrobiły December oraz Naailee :) Uroczy i ujmujący minimalizm, chociaż ta 'skośna' kreska w negatywnie mi tutaj nie pasuje :/ Wszystko inne jest cudowne.
Na koniec mam dla was pracę od Lotus w kolorach niebieskich. Gwiazdy, chmury, księżyc, piękna modelka - czy potrzeba czegoś więcej? :)

Fakt, prac nie ma za wiele, ale zaczął się rok szkolny, więc nie ma się co dziwić :) Sama nie mam nic do notki na swojego bloga :)

9 komentarzy:

 1. Moi faworyci z tego przeglądu to szablon Luny oraz Scar ;) Współpraca December i Naaailee równie fajna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze co, to chciałabym delikatnie zwrócić uwagę na to, iż szablon, który tutaj jest zapisany jako mój, należy również do Ariany. To nasza współpraca więc chciałabym to zaznaczyć :)
  Drugie co... Z szablonów, Luny wygrał wszystko! :D
  Z nagłówków... Ostatnie dwa to moi zdecydowani faworyci! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już poprawione :)
   Dziękuję, że napisałaś bo zupełnie nie zauważyłam :)

   Usuń
  2. Nie szkodzi. Bardzo dziękuję za naniesienie poprawy :)

   Usuń
 3. To pewnie dlatego, że moja ulubiona graficzka zrobiła szablon dla mojej przyjaciółki z moim kpopowym bliźniakiem... praca Renfri jest przecudowna <3 Mam zakaz chwalenia pana na nagłówku, więc pochwalę resztę... świetnie to zrobiła, nie mogę się napatrzeć na te kolory. I w końcu komuś udało się ogarnąć jej kolumny, gratuluję! :P jak na to patrzę, to chyba jestem w stanie wybaczyć Kookie pozbycie się mojego szablonu z Zico ;)

  Jeśli chodzi o nagłówki, to nie wybiorę faworyta... Żaden do mnie nie przemawia w szczególny sposób, to po prostu nie mój styl... :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam się, że trochę grzebałam w przeglądzie, aby powstawiać przecinki we właściwe miejsca lub wprowadzić kosmetyczne poprawki w opisach (brak efektu wyjustowania dla wstępu, zbędna przerwa przed zwijaniem, parę literek za dużo tu i tam - każdemu się zdarza :P). Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. No. To teraz moje odczucia co do prac z przeglądu. W ogóle na wstępie powiem, że świetnie sobie poradziłaś zastępując Monikę! Wyrobiłaś się z przeglądem, co jest bardzo trudne, zrobiłaś wspaniałe ramki, a do tego opisy. Super! Z szablonów moim faworytem jest Luna. Dziewczyna rozwaliła system, no. I nie ma co zbierać :D A z nagłówków? Definitywnie Ariana <3

  PS. Wyśpij się kochana, bo poniedziałek tuż, tuż!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej, dziękuję za udostępnienie aż tylu moich prac oraz naszej współpracy ze Scar! Każdy Twój komentarz sprawił mi wielką radość, wielkie dzięki w imieniu nas obu ♥
  Szablon Luny jest perfekcyjny! Tak samo jak nagłówek Liska ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Nagłówek Ariany przecudowny!
  Dziękuję, za umieszczenie naszej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantazjo, masz znakomity gust. Fajny przegląd. :)

  OdpowiedzUsuń