Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Lata Świetności - Zatracone Dusze

Autor: Faith

(c) Forain, Dreidre
Witam czytelników Katalogu w nowym roku i niestety będę zmuszona się pożegnać. Postanowiłam, iż odejdę z KG; w grę wchodzą tutaj powody osobiste i szkoła, jednak to pierwsze zdecydowanie przeważa, a człowiek czasami jest zmuszony do zrezygnowania z czegoś, by życie mogło toczyć się dalej. Na pewno nie znikam z internetu na zawsze, bo właściwie teraz wszystko działa w internecie i na moich blogach prywatnych będę, ale już na Katalogu urzędować niestety nie mogę. Miło było mi choć przez te kilka miesięcy dla każdego czytelnika pisać i przedstawiać mój typ prac, bo bardzo mi się to podobało. Dzisiaj mam dla Was Lata świetności, a blogiem, który już ostatni raz wzięłam pod uwagę, są Zatracone Dusze :)

Sygnatury

 
 

Nagłówki

Szablony


Prace są na pewno świetne, ale również oryginalne. Niektóre szablony to całkowicie mój gust i chętnie ustawiłabym je na swoim blogu. Co Wy sądzicie na temat Zatraconych Dusz?

14 komentarzy:

 1. Zatracone dusze <33 Wspaniałe graficzki tworzyły tam i czerpałam od nich inspirację, dlatego szkoda, że ten blog został zamknięty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hey, mogłabym poprosić o dodanie ogłoszenia? :D
  Obrazek:http://funkyimg.com/i/27og1.png
  Podlinkowany do: http://graphic-catchers-illusion.blogspot.com/
  Treść: Jesteś słaba/y w kodach, chcesz się ich nauczyć, zobaczyć parę trików kodowych lub pomysłów jak zrobić dany widget? Jeśli tak to zapraszam Ciebie do mojego bloga, gdzie co drugi dzień będą pojawiać się różnorodne kody i pomysły na widget.. Zaciekawiona/y? Kliknij na obrazek by dowiedzieć się więcej c:
  Luna xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ze mnie niezdara, podlinkowany powinien być do tego linku:
   http://graphic-catchers-illusion.blogspot.com/2016/01/pomys-na-ferie.html

   Przepraszam i jeszcze raz dziękuję! :D

   Usuń
 3. Cześć!
  Uwielbiam tego bloga. Prace dziewczyn są naprawdę świetne! :)
  Przy okazji poproszę o dodanie ogłoszenia. ;3

  banner: http://i.imgur.com/IBRaxmX.png z odnośnikiem na mruwisko.blogspot.com ;3
  tekst: Już 9 lutego Zielony Kociak otwiera bloga dla wszystkich szablonomaniaków! Zaprasza wszystkich zainteresowanych dodatkami, instrukcjami i artykułami na temat grafiki i tworzenia szablonów. Już na początku będziecie mieli dostęp do trzech instrukcji, które urozmaicą Wasza prace. Na otwarcie zaplanowany jest również poczęstunek w postaci kawy i ciasteczek. ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw prosimy o poprawę zgłoszenia :) Później zajmiemy się sprawą ogłoszenia.

   Usuń
  2. Si :) Na podstronie ze zgłoszeniami pozostawiłam odpowiedź.

   Usuń
  3. Okej. Czyli zajmiecie się sprawą ogłoszenia z zapowiedzią o otwarciu bloga dopiero gdy już otworzę bloga? :D

   Usuń
  4. Dokładnie tak :) Przepisy. Nic nie poradzimy :P

   Usuń
  5. Czy tylko ja myślę, że to nielogiczne? xD
   I trochę krzywdzące, bo widziałam tu ogłoszenie choćby z zapowiedzią otwarcie bloga Fantazji.
   Plus na tej liście u was są blogi do których nie ma dostępu. W jaki sposób sprawdziłyście czy na Graphical Thoughts jest Wasz button?

   Usuń
  6. Może i nielogiczne po trochu. Ale gdybyśmy dodawały ogłoszenia o każdym zamierzonym blogu, to ile by tego mogło być? A tak sytuacja jest jasna: nie widzę bloga pod adresem = nie ma go w spisie = nie ma ogłoszenia.
   Proste i jasne.
   Niby nie poczuwam się do tłumaczenia, aaaleee... Przy blogu Fantazji było też sporo czasu oczekiwania, uzupełniania i naszego upominania. Chociaż nie jestem w stanie stwierdzić niespodzianek temu towarzyszących, gdyż akurat go nie dodawałam.
   Nie robimy porządku codziennie, żeby wszystkie "trupy" wyrzucać. A wiem, że nie tylko braki dostępu tam są, ale również kompletnie nieistniejące już adresy...
   Na GT jest remont, czyli dopuszczalne wg regulaminu zawieszenie działalności. Przyjdziue dzień, że i tam dotrze inspekcja, bez obaw.
   Boshh, jak ja lubię się rozpisywać. ;3

   Usuń
  7. Ale po co tyle jadu? :)

   Nie chcę czarnego PR dla swojego bloga. Proszę o nie dodawanie tego ogłoszenia po fakcie bo to bez sensu 10 pisać o tym, że ktoś zapowiada otwarcie na 9. Takie ogłoszenie nie jest po trochu nielogiczne, tylko bardzo nielogiczne. xD

   Szczerze nie rozumiem braku zaufania z Waszej strony. Napisałam, że button tam jest, a to można przecież sprawdzić przed otwarciem. Mogłam chociażby dać Ci, czy Vice dostęp do bloga żebyście sobie wszystko posprawdzały. Ta awantura jest zbędna moim zdaniem.

   Mam nadzieję, że mimo tych wstępnych trudności z współpraca z katalogiem jakoś nam się poukłada, bo naprawdę go lubię i szczerze nie rozumiem braku sympatii z Waszej strony w stosunku do mnie. Dalej czuję, że to trochę niesprawiedliwe, bo tego typu ogłoszenia dodawałyście i dalej dodajecie...

   Usuń
  8. Eeee, jadu? Awantura? O.o
   Ale ja sobie tylko tutaj klikam...
   Kociaku, my naprawdę obie bardzo Cię lubimy i cenimy jako autora wspaniałych prac.
   Wiem, że żależy Ci na odpowiedniej promocji nowego dzieła i postaramy się nie zawieść pod tym kątem.
   No ale nie naciskaj tak, bo się w sobie zamknę. ;3
   To może niekoniecznie brak zaufania. Wydaje mi się, że my tylko tutaj chcemy jakoś uniknąć potajemnej faworyzacji, o którą non stop jesteśmy posądzane. Ale mogę się mylić...

   Usuń