Chat
zamknij

Lata Świetności - Zatracone Dusze

(c) Forain, Dreidre
Witam czytelników Katalogu w nowym roku i niestety będę zmuszona się pożegnać. Postanowiłam, iż odejdę z KG; w grę wchodzą tutaj powody osobiste i szkoła, jednak to pierwsze zdecydowanie przeważa, a człowiek czasami jest zmuszony do zrezygnowania z czegoś, by życie mogło toczyć się dalej. Na pewno nie znikam z internetu na zawsze, bo właściwie teraz wszystko działa w internecie i na moich blogach prywatnych będę, ale już na Katalogu urzędować niestety nie mogę. Miło było mi choć przez te kilka miesięcy dla każdego czytelnika pisać i przedstawiać mój typ prac, bo bardzo mi się to podobało. Dzisiaj mam dla Was Lata świetności, a blogiem, który już ostatni raz wzięłam pod uwagę, są Zatracone Dusze :)

Sygnatury

 
 

Nagłówki

Szablony


Prace są na pewno świetne, ale również oryginalne. Niektóre szablony to całkowicie mój gust i chętnie ustawiłabym je na swoim blogu. Co Wy sądzicie na temat Zatraconych Dusz?

14 komentarzy:

 1. Zatracone dusze <33 Wspaniałe graficzki tworzyły tam i czerpałam od nich inspirację, dlatego szkoda, że ten blog został zamknięty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hey, mogłabym poprosić o dodanie ogłoszenia? :D
  Obrazek:http://funkyimg.com/i/27og1.png
  Podlinkowany do: http://graphic-catchers-illusion.blogspot.com/
  Treść: Jesteś słaba/y w kodach, chcesz się ich nauczyć, zobaczyć parę trików kodowych lub pomysłów jak zrobić dany widget? Jeśli tak to zapraszam Ciebie do mojego bloga, gdzie co drugi dzień będą pojawiać się różnorodne kody i pomysły na widget.. Zaciekawiona/y? Kliknij na obrazek by dowiedzieć się więcej c:
  Luna xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ze mnie niezdara, podlinkowany powinien być do tego linku:
   http://graphic-catchers-illusion.blogspot.com/2016/01/pomys-na-ferie.html

   Przepraszam i jeszcze raz dziękuję! :D

   Usuń
 3. Cześć!
  Uwielbiam tego bloga. Prace dziewczyn są naprawdę świetne! :)
  Przy okazji poproszę o dodanie ogłoszenia. ;3

  banner: http://i.imgur.com/IBRaxmX.png z odnośnikiem na mruwisko.blogspot.com ;3
  tekst: Już 9 lutego Zielony Kociak otwiera bloga dla wszystkich szablonomaniaków! Zaprasza wszystkich zainteresowanych dodatkami, instrukcjami i artykułami na temat grafiki i tworzenia szablonów. Już na początku będziecie mieli dostęp do trzech instrukcji, które urozmaicą Wasza prace. Na otwarcie zaplanowany jest również poczęstunek w postaci kawy i ciasteczek. ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw prosimy o poprawę zgłoszenia :) Później zajmiemy się sprawą ogłoszenia.

   Usuń
  2. Si :) Na podstronie ze zgłoszeniami pozostawiłam odpowiedź.

   Usuń
  3. Okej. Czyli zajmiecie się sprawą ogłoszenia z zapowiedzią o otwarciu bloga dopiero gdy już otworzę bloga? :D

   Usuń
  4. Dokładnie tak :) Przepisy. Nic nie poradzimy :P

   Usuń
  5. Czy tylko ja myślę, że to nielogiczne? xD
   I trochę krzywdzące, bo widziałam tu ogłoszenie choćby z zapowiedzią otwarcie bloga Fantazji.
   Plus na tej liście u was są blogi do których nie ma dostępu. W jaki sposób sprawdziłyście czy na Graphical Thoughts jest Wasz button?

   Usuń
  6. Może i nielogiczne po trochu. Ale gdybyśmy dodawały ogłoszenia o każdym zamierzonym blogu, to ile by tego mogło być? A tak sytuacja jest jasna: nie widzę bloga pod adresem = nie ma go w spisie = nie ma ogłoszenia.
   Proste i jasne.
   Niby nie poczuwam się do tłumaczenia, aaaleee... Przy blogu Fantazji było też sporo czasu oczekiwania, uzupełniania i naszego upominania. Chociaż nie jestem w stanie stwierdzić niespodzianek temu towarzyszących, gdyż akurat go nie dodawałam.
   Nie robimy porządku codziennie, żeby wszystkie "trupy" wyrzucać. A wiem, że nie tylko braki dostępu tam są, ale również kompletnie nieistniejące już adresy...
   Na GT jest remont, czyli dopuszczalne wg regulaminu zawieszenie działalności. Przyjdziue dzień, że i tam dotrze inspekcja, bez obaw.
   Boshh, jak ja lubię się rozpisywać. ;3

   Usuń
  7. Ale po co tyle jadu? :)

   Nie chcę czarnego PR dla swojego bloga. Proszę o nie dodawanie tego ogłoszenia po fakcie bo to bez sensu 10 pisać o tym, że ktoś zapowiada otwarcie na 9. Takie ogłoszenie nie jest po trochu nielogiczne, tylko bardzo nielogiczne. xD

   Szczerze nie rozumiem braku zaufania z Waszej strony. Napisałam, że button tam jest, a to można przecież sprawdzić przed otwarciem. Mogłam chociażby dać Ci, czy Vice dostęp do bloga żebyście sobie wszystko posprawdzały. Ta awantura jest zbędna moim zdaniem.

   Mam nadzieję, że mimo tych wstępnych trudności z współpraca z katalogiem jakoś nam się poukłada, bo naprawdę go lubię i szczerze nie rozumiem braku sympatii z Waszej strony w stosunku do mnie. Dalej czuję, że to trochę niesprawiedliwe, bo tego typu ogłoszenia dodawałyście i dalej dodajecie...

   Usuń
  8. Eeee, jadu? Awantura? O.o
   Ale ja sobie tylko tutaj klikam...
   Kociaku, my naprawdę obie bardzo Cię lubimy i cenimy jako autora wspaniałych prac.
   Wiem, że żależy Ci na odpowiedniej promocji nowego dzieła i postaramy się nie zawieść pod tym kątem.
   No ale nie naciskaj tak, bo się w sobie zamknę. ;3
   To może niekoniecznie brak zaufania. Wydaje mi się, że my tylko tutaj chcemy jakoś uniknąć potajemnej faworyzacji, o którą non stop jesteśmy posądzane. Ale mogę się mylić...

   Usuń