Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Zimowy konkurs - wyniki

Autor: monika4451

Free Image Hosting at FunkyIMG.com
(c) Lotus
Kto ma ferie, komu się kończą, a kto jeszcze czeka? Jestem w trzeciej grupie. Jeszcze półtorej tygodnia i wooolne od sprawdzianów i kartkówek. :) Bo szkołę będę odwiedzać. ;p Wzięłam się do roboty i możecie podziwiać wyniki konkursu. Zapraszam! 


O głosowaniu 

 
(c) Scar 

Zostawiliście razem 26 ważnych głosów. Tylko jeden został zmieniony. Czyli razem rozdzieliliście aż 156 punktów: 3 za Wasze pierwsze miejsce, dwa za drugie i jeden za trzecią pozycję. Zobaczmy zatem, kto wygrał! 

Wyniki 

 
(c) Shandie 

I miejsce: Prettysmilex - 51 punktów 
II miejsce: Agata - 36 punktów 
III miejsce: Renfri - 26 punktów 
IV miejsce: Scar - 20 punktów 
V miejsce: Neva oraz Vanes - 8 punktów 
VI miejsce: Rockmenowa - 7 punktów

Nightingale oraz Ingulaine - 0 punktów

Nagroda dla zwyciężczyni to miesiąc reklamy w pasku bocznym, drugie miejsce otrzymuje trzy tygodnie, a trzecie i czwarte po 2 tygodnie. Postawiłam na wyróżnienie grafików znacznie prowadzących punktacją, bo się im to po prostu należy. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom (podium, jak również tym niżej), bo wykonaliście kawał dobrej roboty. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Już za dwa tygodnie wyczekujcie kolejnej zabawy. ^^ W sprawie reklamy proszę o kontakt - najlepiej bezpośrednio do mnie. Czas wyświetlania buttonu bloga jest dowolny, prosimy jednak o wykorzystanie tej możliwości do końca pierwszego półrocza. 

9 komentarzy:

 1. Moim zdaniem Vanes powinna dostać jakiś bonus, bo jej praca (pomimo, że wysłana na czas) pojawiła się w notce konkursowej już gdy blisko połowa uczestników głosowania wytypowała swoich faworytów. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawę wyjaśniłam sobie bezpośrednio z Vanes i doszłyśmy do porozumienia. Nie rozumiem na jakich zasadach taki "bonus" miałby zaistnieć. O.o

   Usuń
  2. A ja nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiona. xD Po prostu chciałam podkreślić, że nie wszyscy uczestnicy zostali potraktowani w konkursie jednakowo i szczerze spodziewałam się jakiegoś wyrównania szans po takiej wpadce ze strony tutejszej redakcji. :)

   Szkoda, że nie wszyscy głosujący mieli szansę zobaczyć co Vanes wymodziła, bo moim zdaniem wykonała kawał dobrej roboty. ^^

   Usuń
  3. No tym że jakoś nie widzę poprawnego bonusu... Dopisać pięć, dziesięć punktów? To poddaję wątpliwości.
   Nie istnieje żadna w pełni sprawiedliwa rekompensata, oprócz (jak Vanes sama zauważyła) głosowania od nowa.
   Jasne, że jej praca była świetna. Również mi się spodobała. :)
   Wiesz, od razu się tym niedopatrzeniem bardzo przejęłam, bo była to ewidentnie moja wina (w ogóle ten problem miał zostać rozwiązany przez nowy system, który okazał się zawodny), ale jak pisałam z Vanes, to dziwnie się czułam - miałam do czynienia z dorosłą postawą graficzki. Gdyby nie to... Pewnie bym zaś coś w panice wymodziła. ;p

   Usuń
  4. Ej, bo się jeszcze zarumienię ;p
   Nie ma co się nad tym rozwodzić, stało się - trudno. Monika, masz nauczkę na następny raz, żeby uważniej sprawdzać, czy dodałaś wszystkie prace :)

   Usuń
 2. E tam ja się nie przejmuje iż jestem poniżej podium , wylało się mleko nie będę płakała.Fajnie iż mogłam wsiąść udział ,Liczę też iż wiele osób dzięki temu pozna mnie od lepszej strony nie myśląc iż kogoś kopiowałam czy co robiąc pracę. Chce przecież zaistnieć w świecie blogosfery jak Rockmenowa przyjazna graficzka ,która z każdym zagada ale nie plagiatuje ani nie snuje intryg .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku jestem w szoku, że moja praca zajęła pierwsze miejsce, zwłaszcza że było dużo prac lepszych od mojej. Dziękuję wszystkim za oddanie głosu. A co do nagrody to z niej raczej nie skorzystam bo brałam udział jedynie w celu rozrywkowym ;)
  Czekam na więcej takich konkursów ;)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o publikowanie ogłoszenia: http://i.imgur.com/qBZzF8y.png z odnośnikiem do www.panda-graphics.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń