Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Sygnaturowa parada

Autor: Weronika

Free Image Hosting at FunkyIMG.com
(C) Lotus

Rozpoczynamy tydzień przeglądem sygnaturek! W tej kwestii również zastępuję Monikę (spokojnie, w następnym miesiącu notka pojawi się już w wykonaniu autorki). Jakby nie patrzeć, jeszcze tylko pięć dni i weekend. Weekend majowy, rzecz jasna. Jako, że od razu po nim następują matury, wychodzi na to, że dopiero dziewiątego pojawię się w szkole. Myślę, że spora część z was ma podobny przywilej. Za samych maturzystów gorąco trzymam kciuki! Cóż, wracając do tematu przewodniego. Dziś w poście ukażą się sygnaturki opublikowane w dniach od 27.03 do 19.04. Zapraszam!

Alexxa


Fantazja

Desari


http://i.imgur.com/cTb0fhq.png

http://i.imgur.com/rTgUfOY.png

http://i.imgur.com/f8WC9Cb.png

Desari & Sezam


http://i.imgur.com/0Ed1LJT.png

Desari & Scar


http://i.imgur.com/0FUS2jL.png

Forain
Forain & ErenaeForain & Tiny FoxLittle Alpha

Zaula
Kiara Eira


Syg2 by dziecko-gwiazd

Audience by dziecko-gwiazd

MrsLogan


http://fav.me/d9yiuom

RenfriScar & Hanchesteria
ScarJustyna Andromeda

HanchesteriaHanchesteria & SezamTiny Fox
Caudire


Shandie
NevaAileen A

Nathale xxx
Alessa BelikovInga Adaszkiewicz


Lailaa ;3


Born into attitude sygnature by Lailaa by GraphicsLailaa

Cara Sygnature by GraphicsLailaa

Spring Is Comming Sygnature by Lailaa by GraphicsLailaa

Erenae

Forain


#Signature44 - Bird by xXForainXx

#Signature45 - Way back home by xXForainXx

#Signature46 - What do you mean? by xXForainXx


SezamPrettysmilex

Danni
7 komentarzy:

 1. Śliczna parada ! Jest aż tyle pięknych prac, że nie umiem wybrać faworyta :)

  Pozdrawiam xx
  Lailaa ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się pominięta... ale dwie notki to nie dużo w ciągu miesiąca/dwóch, więc to może dlatego ;c

  Nie umiem wybrać faworyta, w każdym razie ciężko byłoby, gdybym musiała :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, mój błąd. Wiedziałam, że coś schrzanię :P Dodałam kilka twoich sygnaturek, które mieszczą się w limicie czasowym. Przegląd obejmował prace od 27.03 do 19.04 :) Tura od 19.04 do 27.05 pojawi się analogicznie w przyszłym miesiącu. Wtedy to na blogu pojawią się sygnaturki z Twojej najnowszej notki :P

   Usuń
 3. Ile cudnych prac ciesze się, ze moje również się znalazły w tym wspaniałym gronie <3

  Przy okazji chciałabym prosić o udostępnienie ogłoszenia.
  Dnia 10.05.2016 na blogu Wyspa Twórczości odbędzie się impreza urodzinowa. Dla każdego kto udostępni na swoim blogu banner urodzinowy przewidywalna jest paczka niespodzianka.
  Link do banneru: http://funkyimg.com/i/2b9tB.png
  Dziękuje Andro

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie moich współprac. I taka uwaga. Sygnatura "Afflicted" jest to moja współpraca z Hamchesterią. Mogłaś nie dojrzeć podpisu, ale tam był ;)

  OdpowiedzUsuń