Chat
zamknij

Powitaj z nami lato - konkurs

Free Image Hosting at FunkyIMG.com
(C) Lotus

Mamy czerwiec, mamy Dzień Dziecka, mamy konkurs! Jak wiadomo, wkrótce przywitamy lato. Wiosna była taka, jaka była - kapryśna, chłodna i nieprzewidywalna. Miejmy jednak nadzieję, że nadchodząca pora roku będzie bardziej łaskawa. Przywitamy ją już 22 czerwca. A co, gdyby z tej okazji jakaś część Katalogu przeszła metamorfozę?

Co tym razem wymyśliła Weronika?


(C) Tiny Fox

I właśnie teraz przechodzimy do sedna. Czego dotyczy konkurs? Ano, naszego katalogowego fanpage'a! W tej akcji może brać udział każdy grafik, którego blog przynależy do spisu. Nie liczy się wiek, płeć czy doświadczenie, a dobra zabawa! Waszym zadaniem jest wykonanie grafiki o wymiarach 851 x 315 px, która byłaby idealnym tłem odwzorowującym lato dla naszego profilu na wcześniej wspomnianym portalu społecznościowym. Chodzi o to, by tak zaprojektować tło, by jego atuty były uwidocznione i nie zasłaniane np. przez zdjęcie profilowe (czyli stworzenie pracy z rozplanowaniem i wzięciem pod uwagę pewnych elementów statycznych na stronie, takich jak awatar czy nazwa).
Swoje prace przysyłajcie do 19 czerwca do godziny 15:00 na nasz adres mejlowy (katalog.grafikow@o2.pl) w tytule listu wpisując "Konkurs - powitaj z nami lato", a w treści - swój nick, adres bloga oraz link do pracy. Proszę o nieprzysyłanie tła w załączniku. Można zgłosić tylko jedną pracę. Wyniki zostaną opublikowane już pierwszego dnia lata na blogu lub na fanpage'u (o tym jednak powiadomię was parę dni wcześniej). Zwycięskie tło zawiśnie na naszym profilu na Facebooku aż do jesieni, a sam autor pracy zostanie uhonorowany nagrodą z możliwością zareklamowania swojej strony w naszym pasku bocznym do końca wakacji. Brzmi kusząco, prawda? Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Mam nadzieję, że wyzwanie wam odpowiada oraz, że weźmiecie w nim liczny udział. Pytania? Zadawajcie je w komentarzach :) Tymczasem, udanego Dnia Dziecka!

Do boju, graficy! Liczymy na Was!

5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na konkurs, na pewno wezmę udział, ale wymiary tła na Facebooku to 851x315 :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia! Ciekawa jestem zwycięskiej pracy.
  http://tamczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Już zabieram się za robotę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabieram się również do roboty

  OdpowiedzUsuń