Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Lata świetności – Goldrushed

Autor: ReNu

(C) Elle

Cześć! Z tej strony ReNu – zdziwieni? Ja też. ;) Jestem świeżą osóbką na Katalogu i przez kilka dni sama się sobie dziwiłam, że naprawdę się zrekrutowałam – ale nie żałuję! O sobie pisać nie będę – od tego jest zakładka redakcja, kto jest ciekawy na pewno tam zajrzy. Zamiast tego, moi kochani, przychodzę z latami świetności, którymi będę się tu zajmować razem z retrospekcjami. Ostatnie pojawiły się w styczniu, więc myślę, że przez jakiś czas na pewno będę miała co tu robić. Ale do rzeczy! Pod lupę biorę dziś bloga Goldrushed, którego lata świetności minęły – uwaga, uwaga – dwa lata temu! Autorką każdej pracy jest Elle.

Na blogu znajduje się dwanaście notek, więc nie ma tu wcale tak dużo do pokazania, ale mam nadzieję, że każda osoba nacieszy swoje oko chociaż jedną z tych prac. Jak się za moment dowiecie, większość prac Elle ma bajkowy klimat i kolorystykę.

Sygnatury

Żadna z powyższych prac może i nie jest specjalnie bogata, ani nie robi wielkiego „wow” w porównaniu do prac niektórych graficzek, ale mi ogromnie spodobały się bajkowe i magiczne kolory każdej z tych sygnaturek. A faworytem zdecydowanie jest ta rozpoczynająca post. ;)

NagłówkiPierwszy zdecydowanie podbił moje serce.

Szablony

W tym ostatnim szczególnie podoba mi się przejście nagłówka w post.
A chociaż Elle na blogu nie daje znaku życia, z jej deviantartu wynika, że dalej tworzy szablony, a zarówno CSS jak i grafika idą jej o wiele lepiej, czego przykładem może być ten szablon: klik. Nie mniej, blog umarły, a jego lata świetności minęły bezpowrotnie (tak sądzę). Na tym kończy się dzisiejsza notka. Może nieco skromnie, bo wiem, że dziewczyny wcześniej potrafiły wstawić naprawdę dużo prac, ale ja jestem zadowolona. Wy też koniecznie dajcie znać, co myślicie.
ReNu

5 komentarzy:

 1. Cześć.
  Chciałabym prosić o wypisanie mojego bloga z "zawieszonych", gdyż otworzyłam go znów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, done :) W przyszłości proszę jednak o podawanie nazwy/adresu bloga, który ma zostać przywrócony do danej kategorii :P

   Usuń
 2. Chciałabym poprosić o dodanie ogłoszenia :)
  LINK DO BLOGA: https://404error-graphics.blogspot.com/
  BUTTON: http://funkyimg.com/i/2e1n8.png
  TREŚĆ: Serdecznie zapraszam wszystkich na otwarcie nowego bloga graficznego - 404error. Pierwszy post pojawi się już 15 lipca w południe. Pozdrawiam i czekam na wasze przybycie, Stephi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bloga nie kojarzę i szczerze mówiąc - chyba wiem dlaczego. Prace na nim publikowane po prostu mi się nie podobają. Są chaotyczne, nieładnie skomponowane...
  Niemniej muszę przyznać, że pokazany przez Ciebie szablon od Ellie z deviantarta (ten ostatni) jest nawet w porządku. :)

  OdpowiedzUsuń