Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Lata świetności – Goldrushed

Autor: ReNu

(C) Elle

Cześć! Z tej strony ReNu – zdziwieni? Ja też. ;) Jestem świeżą osóbką na Katalogu i przez kilka dni sama się sobie dziwiłam, że naprawdę się zrekrutowałam – ale nie żałuję! O sobie pisać nie będę – od tego jest zakładka redakcja, kto jest ciekawy na pewno tam zajrzy. Zamiast tego, moi kochani, przychodzę z latami świetności, którymi będę się tu zajmować razem z retrospekcjami. Ostatnie pojawiły się w styczniu, więc myślę, że przez jakiś czas na pewno będę miała co tu robić. Ale do rzeczy! Pod lupę biorę dziś bloga Goldrushed, którego lata świetności minęły – uwaga, uwaga – dwa lata temu! Autorką każdej pracy jest Elle.

Na blogu znajduje się dwanaście notek, więc nie ma tu wcale tak dużo do pokazania, ale mam nadzieję, że każda osoba nacieszy swoje oko chociaż jedną z tych prac. Jak się za moment dowiecie, większość prac Elle ma bajkowy klimat i kolorystykę.

Sygnatury

Żadna z powyższych prac może i nie jest specjalnie bogata, ani nie robi wielkiego „wow” w porównaniu do prac niektórych graficzek, ale mi ogromnie spodobały się bajkowe i magiczne kolory każdej z tych sygnaturek. A faworytem zdecydowanie jest ta rozpoczynająca post. ;)

NagłówkiPierwszy zdecydowanie podbił moje serce.

Szablony

W tym ostatnim szczególnie podoba mi się przejście nagłówka w post.
A chociaż Elle na blogu nie daje znaku życia, z jej deviantartu wynika, że dalej tworzy szablony, a zarówno CSS jak i grafika idą jej o wiele lepiej, czego przykładem może być ten szablon: klik. Nie mniej, blog umarły, a jego lata świetności minęły bezpowrotnie (tak sądzę). Na tym kończy się dzisiejsza notka. Może nieco skromnie, bo wiem, że dziewczyny wcześniej potrafiły wstawić naprawdę dużo prac, ale ja jestem zadowolona. Wy też koniecznie dajcie znać, co myślicie.
ReNu

5 komentarzy:

 1. Cześć.
  Chciałabym prosić o wypisanie mojego bloga z "zawieszonych", gdyż otworzyłam go znów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, done :) W przyszłości proszę jednak o podawanie nazwy/adresu bloga, który ma zostać przywrócony do danej kategorii :P

   Usuń
 2. Chciałabym poprosić o dodanie ogłoszenia :)
  LINK DO BLOGA: https://404error-graphics.blogspot.com/
  BUTTON: http://funkyimg.com/i/2e1n8.png
  TREŚĆ: Serdecznie zapraszam wszystkich na otwarcie nowego bloga graficznego - 404error. Pierwszy post pojawi się już 15 lipca w południe. Pozdrawiam i czekam na wasze przybycie, Stephi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bloga nie kojarzę i szczerze mówiąc - chyba wiem dlaczego. Prace na nim publikowane po prostu mi się nie podobają. Są chaotyczne, nieładnie skomponowane...
  Niemniej muszę przyznać, że pokazany przez Ciebie szablon od Ellie z deviantarta (ten ostatni) jest nawet w porządku. :)

  OdpowiedzUsuń