Chat
zamknij

W innym stylu

(C) Tiny Fox

A teraz wam trochę ponarzekam. Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem typem nocnego marka. Lubię sobie długo pospać, a i w ciągu roku szkolnego kładę się o jednakowej porze. W wakacje za to staję się innym człowiekiem, a o drugiej w nocy turlam się jeszcze po kuchni w poszukiwaniu jedzenia. Jestem po prostu zmęczona leniuchowaniem do późnych godzin popołudniowych, a wieczorem cała ta energia zyskana poprzez lenistwo chce ze mnie ujść. Wtedy to włączam TV. Muszę powiedzieć, że jestem zdruzgotana. Ja wiem, że 99% społeczeństwa o tej porze oddało się w objęcia Morfeusza, ale dla tego jednego procentu mogliby zrobić wyjątek. Same powtórki i filmy z tzw. "dolnej półki". Nic świeżego, ciekawego, intrygującego. No, może poza kreskówkami, które w akcie desperacji jestem zmuszona oglądać :)


Tak było ostatnio


(C) StrayHeart
A oto i treść waszego poprzedniego wyzwania: "Kolejne zadanie dotyczy stworzenia nagłówka, który przedstawia jakąś waszą ulubioną postać filmową. Tematyka dowolna, technika wykonania również. Jedyne o co proszę to to, aby przysłać tylko jedną pracę."

 Otrzymane prace


Od nagłówka bije swoista "świeżość". Kolor żółty, który pomimo niezbyt wielkiego nakładu dominuje, jest sprawcą takiego, a nie innego efektu końcowego. Być może to nie czas i miejsce na to, by formułować takie uwagi, ale zegar znajdujący się w prawej części pracy jest uderzająco podobny do tego, jaki oferuje sklep Jysk :) Mam nadzieję, że Lailaa wybaczy mi to, co napisałam, ale wręcz nie mogłam się powstrzymać!

Sasame ka jest jak zwykle w świetnej formie, co zresztą udowodniła poprzez nadesłanie tego boskiego nagłówka. Jak to ujęła, dawno nie wykonywała żadnej pracy na potrzeby Katalogu, więc aż musiała się pokusić o to, aby tym razem to zmienić. Cenię w nagłówku to, że czerwień, której jest naprawdę dużo, nie jest zbyt rażąca, a wręcz przeciwnie - proporcje zostały przez graficzkę w idealny sposób wyważone! To zdecydowanie mój faworyt!

Kojarzycie "Dary Anioła"? Osobiście mam trudność z zapamiętywaniem nazwisk, ale doskonale pamiętam fakt, że dziewczyny z mojej klasy strasznie zachwycały się umięśnionym brzuchem tego blondyna, który kręcił z, grającą w owym filmie główną rolę, Lily Collins. Sam nagłówek zaś jest bardzo subtelny, ale z drugiej strony jego delikatność nie jest zbyt 'mdła'.

Jedyna praca w tym zestawieniu, która nie krzyczy do nas niezliczoną ilością barw oraz dodatków. Jest prosta, minimalistyczna i przejrzysta, czyli taka, jak to Weronika lubi najbardziej! Nie wyobrażam sobie tego nagłówka bez efektu zastosowanego w słowie victim. Napis ten bez rozmazania byłby zbyt jednolity i nieciekawy. Dobry wybór, Liptonowaa!

Co tym razem?


Free Image Hosting at FunkyIMG.com
(C) Lotus

Następne wyzwanie, które na was czeka polega na stworzeniu sygnatury, na której znajdą się elementy nawiązujące do motywu kosmosu. Mogą to być gwiazdy, droga mleczna, planety, a nawet astronauci! Dajcie upust swojej wyobraźni i wyraźcie to, czym dla was jest wszechświat! Nie ma limitu, jeśli chodzi o ilość prac, ale proszę nadsyłać ich tyle, by wszystko mieściło się w granicach rozsądku :)
Standardowo, sygnaturki przysyłajcie na nasz adres e-mail (katalog.grafikow@o2.pl) do 08.08.2016 r. do godziny 20:00. W tytule listu zastosujcie tych kilka magicznych słów, dzięki którym wasza wiadomość na pewno nie zginie w tłumie: "W innym (kosmicznym) stylu". Proszę również, by prace nie były wysyłane jako załącznik, lecz jako link w treści wiadomości.

To jak - podołacie wyzwaniu?

4 komentarze:

 1. Dlatego dla młodego społeczeństwa nie ma TV, a cudowny YT, na którym też jest masa głupstw, ale jednak może znaleźć się coś wartościowego lub rozrywkowego. Rozrywka z TVP to na przykład "Studio Yayo" wołające o pomstę do nieba lub niesamowite powtórki "Śmiechu warte". Niestety.
  Nagłówek Laili jest świetny, ale pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to wielki podpis XD. Jednak to nadal mój faworyt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem zbyt leniwa, by trzymać w ręku telefon/tablet i jeszcze wyszukiwać coś, co jest warte uwagi. Wolę więc odpalić TV, ustawić funkcję drzemki, a jedyne, co muszę to tylko patrzeć :)

   Usuń
  2. Lubię Śmiechu warte. ._.

   Usuń
 2. Fajny temat, szkoda, że już nie grafikuję :( Mam jednak nadzieję, że sporo osób się zgłosi!

  OdpowiedzUsuń