Chat
zamknij

Wyniki "Jak dobrze znasz Panda Graphics?"

(C) Sezam

Wyniki pojawiają się z kilkugodzinnym opóźnieniem (ale zmieściłam się w czasie) :) Przespałam praktycznie cały dzień z przerwami na obiad i toaletę. Jestem potwornie zmęczona po dniu spędzonym z przyjaciółką. Ocknęłam się około dwudziestej, przekąsiłam co nie co i włączyłam serial. Totalnie wyleciało mi z głowy, że mam cokolwiek opublikować. Ale jestem! Na krótko przed odpaleniem kolejnego odcinka Orange is the new black (ktoś może ogląda? Ja od paru dni i powiem, że jestem szaleńczo zakochana!) coś tchnęło mnie, by zajrzeć w grafik. Na całe szczęście. Dość już o mnie i mojej sklerozie. Teraz pora na wyniki naszej emocjonującej zabawy :)

Pytania i odpowiedzi


   
(C) Ally
Pytanie 1: Jak wiadomo, Panda królowała wpierw na Onecie. W takim razie, kiedy blog został założony właśnie na tej platformie?
Odpowiedź: 25.02.2011

Pytanie 2: Jak brzmi nick założycielki Pandy? Przypominam, że wciąż jesteśmy w erze Onetu :)
Odpowiedź: Littlelate

Pytanie 3: Po roku funkcjonowania nastąpił przełom. Zmienił się właściciel bloga. Od jakiego dnia dnia k4sper (bleachowa) przejęła obowiązki po założycielce?
Odpowiedź: 30.06.2011

(C) Zaula
Pytanie 4: Myślę, że to koniec, jeśli chodzi o test z historii. Teraz pora na czasy współczesne! Wybierz ten zestaw, w którym ujęte są wszystkie aktualne współtwórczynie PG.
Odpowiedź: k4sper, Zielony Kociak, Vanes, Lizz Kaviste, emergency, Szkielet Smoka, Renfri, Sasame Ka, Tyler, Ally, Eveline Dee, prudence., nie jestem Gombrowiczem, Kiara Eira, Fantazja, Hasty, December Dayt

Pytanie 5: Na jakich portalach społecznościowych możemy znaleźć oficjalne konto Pandy?
Odpowiedź: Facebook & Instagram

Pytanie 6: Który z poniższych adresów mejlowych należy do ekipy bloga?
Odpowiedź: panda.designs01@gmail.com

   
(C) Blondiee
Pytanie 7: Wybierz ten numer GG, pod którym skrywa się ekipa PG.
Odpowiedź: 33204617

Pytanie 8: Ile graficzek współtworzących szablonarnię przyjmuje zamówienia?
Odpowiedź: 7

Pytanie 9: Ilu fanów (w przybliżeniu) liczy sobie oficjalny fanpage Pandy?
Odpowiedź: 100-130

Pytanie 10: Przed Tobą ostatnie (i w dodatku najprostsze ze wszystkich tu zgromadzonych) pytanie. Czemu ma służyć projekt Panda Juniors?
Odpowiedź: Służy on początkującym grafikom. Po pewnym czasie czytelnicy decydują, czy dany stażysta powinien przejść na Pandę, czy nie.


Wyniki


(C) Selly

Nagrodę w postaci paczuszki przygotowanej przez wspaniałą ekipę Panda Graphics otrzymują wszystkie te osoby, które w naszym quizie zdobyły maksymalną ilość punktów. Tych szczęściarzy znalazło się parę, a do tej wąskiej grupy zaliczamy między innymi: Mrs.Punk, Blondiee, Lynx, Alessę Belikov, Lydię, Little Alphę, Korelację, MrsLogan, Mrs Black, Nevę, InginiaXoXo oraz oreuis. Wszystkie wymienione dziewczyny proszone są o pozostawienie w komentarzu swojego adres e-mail w celu przesłania trofeum :) Drodzy zwycięzcy, macie czas do przyszłej środy (10.08.16 r.), aby odebrać paczkę. W innym wypadku wasza nagroda niestety przepada.

12 komentarzy:

 1. majlena628@gmail.com
  Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym quizie i gratuluję pozostałym. :>>

  OdpowiedzUsuń
 2. mrsblack811@gmail.com
  Gratulacje dla wszystkich! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. gosiaczekt99@gmail.com
  Gratuluję wszystkim! ^_^

  OdpowiedzUsuń
 4. jessica.styles1234567@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. alessabelikovmail@gmail.com
  Gratuluję pozostałym! ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. yunka98@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Oooo ... widzę swoje ikonki :) Dziękuję bardzo za umieszczenie ich.
  Gratuluję wszystkim!
  Mój mail to: palcix@gmail.com

  OdpowiedzUsuń