Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

#Signature88 - Love Me Harder by xXForainXx
(C) Forain

Coś ostatnio mój sprzęt nie chce współpracować. Wiesza się, a strony ładują się godzinami. Aby napisać ten post i skleić wszystko w całość, musiałam dwukrotnie resetować laptop. To najwyższa pora, by wybrać się na małe elektroniczne zakupy :) A kogo goszczę u siebie w tym miesiącu? Dobrze wam znaną Forain z bloga lost-souls-graphics.blogspot.com, która wytypowała dla nas po trzy szablony oraz tyle samo nagłówków. Tym razem miniaturki są mojego autorstwa. Zachęcam do rozwijania posta!


Nagłówki


Oprócz tego, że na co dzień ubóstwiam prace Scar, to ta szczególnie zwróciła moją uwagę w tym miesiącu. Jest bardzo przejrzysta, przede wszystkim jasna i ma zachowaną harmonię wśród kolorów. Jestem w dodatku fanką koloru niebieskiego, więc jest to kolejna rzecz w tej pracy, która mnie przyciąga.

Na ogół zawsze bardzo wnikliwie wpatruję się we współprace graficzne i tak również było tym razem. Dlaczego? Bo dzięki temu jestem w stanie wyobrazić sobie, co każda z graficzek zostawiła po sobie w pracy. Jak dla mnie dodatkowe zestawienie ze sobą stylu Prettysmilex oraz Rossesylli, to naprawdę cudowna rzecz. Spójrzcie na kolorystykę, kompozycję i napis. Wszystko wiąże się ze sobą jednocześnie tworząc ten wcale nieoczywisty klimat. Dla mnie bomba!

Tym razem praca mojej idolki i mentorki, dzięki której pojawiłam się w grafikosferze, czyli kochanej Erenae. Wybrałam akurat ten nagłówek, ponieważ bardzo spodobał mi się napis oraz koloryzacja pracy. Już baaardzo dawno nie widziałam takiej "innej" czcionki, która by tak świetnie pasowała do całości. W dodatku ten wspaniały odcień różu. No coś wspaniałego!


Szablony


Ten szablon szczególnie przykuł moją uwagę ze względu przede wszystkim na umiejętność dobrania kolorów w kodach oraz na jego układ. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się poważnie, czy by nie zrobić sobie podobnego głównego na swoim blogu. Całość bardzo ładnie się prezentuje i ponadto jest funkcjonalna!

Jak dla mnie praca Evelyn zmiotła po prostu konkurencję z powierzchni Ziemi w chwili pojawienia się. No każdy chyba przyzna, że połączenie kolorów jest niesamowite i w dodatku jak pięknie podkreślone. Jestem oczarowana do tej pory!

Graficzka naprawdę świetnie dobrała układ oraz kolor gadżetów w szablonie. Jestem tak bardzo zachwycona wykonaniem pracy, że aż zachciało mi się wrócić do tworzenia szablonów, a to często się nie zdarza. Dlatego też moje ogromne gratulacje dla Emergency!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

2 komentarze:

  1. Idealne trójki. Wszystkie prace wybrane przez Forain mi się podobają! :)

    OdpowiedzUsuń