Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Fantastyczna trójka

Autor: Weronika

#Signature88 - Love Me Harder by xXForainXx
(C) Forain

Coś ostatnio mój sprzęt nie chce współpracować. Wiesza się, a strony ładują się godzinami. Aby napisać ten post i skleić wszystko w całość, musiałam dwukrotnie resetować laptop. To najwyższa pora, by wybrać się na małe elektroniczne zakupy :) A kogo goszczę u siebie w tym miesiącu? Dobrze wam znaną Forain z bloga lost-souls-graphics.blogspot.com, która wytypowała dla nas po trzy szablony oraz tyle samo nagłówków. Tym razem miniaturki są mojego autorstwa. Zachęcam do rozwijania posta!


Nagłówki


Oprócz tego, że na co dzień ubóstwiam prace Scar, to ta szczególnie zwróciła moją uwagę w tym miesiącu. Jest bardzo przejrzysta, przede wszystkim jasna i ma zachowaną harmonię wśród kolorów. Jestem w dodatku fanką koloru niebieskiego, więc jest to kolejna rzecz w tej pracy, która mnie przyciąga.

Na ogół zawsze bardzo wnikliwie wpatruję się we współprace graficzne i tak również było tym razem. Dlaczego? Bo dzięki temu jestem w stanie wyobrazić sobie, co każda z graficzek zostawiła po sobie w pracy. Jak dla mnie dodatkowe zestawienie ze sobą stylu Prettysmilex oraz Rossesylli, to naprawdę cudowna rzecz. Spójrzcie na kolorystykę, kompozycję i napis. Wszystko wiąże się ze sobą jednocześnie tworząc ten wcale nieoczywisty klimat. Dla mnie bomba!

Tym razem praca mojej idolki i mentorki, dzięki której pojawiłam się w grafikosferze, czyli kochanej Erenae. Wybrałam akurat ten nagłówek, ponieważ bardzo spodobał mi się napis oraz koloryzacja pracy. Już baaardzo dawno nie widziałam takiej "innej" czcionki, która by tak świetnie pasowała do całości. W dodatku ten wspaniały odcień różu. No coś wspaniałego!


Szablony


Ten szablon szczególnie przykuł moją uwagę ze względu przede wszystkim na umiejętność dobrania kolorów w kodach oraz na jego układ. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się poważnie, czy by nie zrobić sobie podobnego głównego na swoim blogu. Całość bardzo ładnie się prezentuje i ponadto jest funkcjonalna!

Jak dla mnie praca Evelyn zmiotła po prostu konkurencję z powierzchni Ziemi w chwili pojawienia się. No każdy chyba przyzna, że połączenie kolorów jest niesamowite i w dodatku jak pięknie podkreślone. Jestem oczarowana do tej pory!

Graficzka naprawdę świetnie dobrała układ oraz kolor gadżetów w szablonie. Jestem tak bardzo zachwycona wykonaniem pracy, że aż zachciało mi się wrócić do tworzenia szablonów, a to często się nie zdarza. Dlatego też moje ogromne gratulacje dla Emergency!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

2 komentarze:

  1. Idealne trójki. Wszystkie prace wybrane przez Forain mi się podobają! :)

    OdpowiedzUsuń