Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

#Signature88 - Love Me Harder by xXForainXx
(C) Forain

Coś ostatnio mój sprzęt nie chce współpracować. Wiesza się, a strony ładują się godzinami. Aby napisać ten post i skleić wszystko w całość, musiałam dwukrotnie resetować laptop. To najwyższa pora, by wybrać się na małe elektroniczne zakupy :) A kogo goszczę u siebie w tym miesiącu? Dobrze wam znaną Forain z bloga lost-souls-graphics.blogspot.com, która wytypowała dla nas po trzy szablony oraz tyle samo nagłówków. Tym razem miniaturki są mojego autorstwa. Zachęcam do rozwijania posta!


Nagłówki


Oprócz tego, że na co dzień ubóstwiam prace Scar, to ta szczególnie zwróciła moją uwagę w tym miesiącu. Jest bardzo przejrzysta, przede wszystkim jasna i ma zachowaną harmonię wśród kolorów. Jestem w dodatku fanką koloru niebieskiego, więc jest to kolejna rzecz w tej pracy, która mnie przyciąga.

Na ogół zawsze bardzo wnikliwie wpatruję się we współprace graficzne i tak również było tym razem. Dlaczego? Bo dzięki temu jestem w stanie wyobrazić sobie, co każda z graficzek zostawiła po sobie w pracy. Jak dla mnie dodatkowe zestawienie ze sobą stylu Prettysmilex oraz Rossesylli, to naprawdę cudowna rzecz. Spójrzcie na kolorystykę, kompozycję i napis. Wszystko wiąże się ze sobą jednocześnie tworząc ten wcale nieoczywisty klimat. Dla mnie bomba!

Tym razem praca mojej idolki i mentorki, dzięki której pojawiłam się w grafikosferze, czyli kochanej Erenae. Wybrałam akurat ten nagłówek, ponieważ bardzo spodobał mi się napis oraz koloryzacja pracy. Już baaardzo dawno nie widziałam takiej "innej" czcionki, która by tak świetnie pasowała do całości. W dodatku ten wspaniały odcień różu. No coś wspaniałego!


Szablony


Ten szablon szczególnie przykuł moją uwagę ze względu przede wszystkim na umiejętność dobrania kolorów w kodach oraz na jego układ. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się poważnie, czy by nie zrobić sobie podobnego głównego na swoim blogu. Całość bardzo ładnie się prezentuje i ponadto jest funkcjonalna!

Jak dla mnie praca Evelyn zmiotła po prostu konkurencję z powierzchni Ziemi w chwili pojawienia się. No każdy chyba przyzna, że połączenie kolorów jest niesamowite i w dodatku jak pięknie podkreślone. Jestem oczarowana do tej pory!

Graficzka naprawdę świetnie dobrała układ oraz kolor gadżetów w szablonie. Jestem tak bardzo zachwycona wykonaniem pracy, że aż zachciało mi się wrócić do tworzenia szablonów, a to często się nie zdarza. Dlatego też moje ogromne gratulacje dla Emergency!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

2 komentarze:

  1. Idealne trójki. Wszystkie prace wybrane przez Forain mi się podobają! :)

    OdpowiedzUsuń