Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Scar

Kolejna sobota. Dla mnie w końcu wolna. :) I tak do połowy listopada, nareszcie trochę odeśpię. Też macie poniedziałek wolny? Mam nadzieję, że tak. ;) Życzę wszystkim spokojnego weekendu! I jednocześnie zapraszam do współtworzenia przeglądu. 

Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 23 do 29 października
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 
 
(c) Elmo

Nie pamiętam jak wygląda mój przyszły tydzień (w końcu teraz leniuchuję), ale myślę, że najpóźniej w czwartek powstanie poniżej przegląd ze wszystkich zgłoszonych przez Was prac oraz typów redakcji. Poprzednią odsłonę możecie zobaczyć tutaj. :) Wpadnijcie tam też, jeśli jeszcze nie wiecie, jak to wszystko działa. ;) Na składanie propozycji w komentarzach macie czas do wtorkowego popołudnia.

Szablony 

 
To co mnie zachwyciło w tym szablonie to fakt, że jest niezwykle przejrzysty i elegancki: ogromna zasługa tutaj tej pięknej czcionki nagłówkowej i podwójnej kreski. Taki drobny detal, a zadziałał niesamowicie. - Blondiee

 
Bardzo przyjemny, jeszcze przywodzi na myśl letnie klimaty. Pattern z nagłówka również w tle bloga, to sprytne rozwiązanie. Gadżety ładnie się prezentują. Szablon jest ciekawy i po prostu idealny. - monika4451

 
Podobają mi się efekty menu (rozszerzane linki), niepozorne dodatki mocnego różu. Trzeba przyznać, że gra kolorami jest tutaj mistrzowska. - monika4451

Nagłówki
 
Kompozycja jest niezwykła, kolory idealne. Widać, że dziewczyny dopracowały każdy najmniejszy skrawek na pracy. Brawo! - Blondiee

 
Magiczny i cudowny. ^^ Naprawdę nie wiem jak inaczej to skomentować. - monika4451

 
Jestem oczarowana prostotą tego nagłówka, bo od razu wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Szarości świetnie się komponują z aurą tajemniczości panującą na pracy. - monika4451

 
Przede wszystkim niezwykłe połączenie kolorów. Blady róż z przepięknym odcieniem niebieskiego. To co jeszcze przyciągnęło mój wzrok to napis główny ... a raczej fakt, że go zupełnie na początku nie zauważyłam. Pięknie wtopiony, nie rzucający się w oczy. Cudowny! - Blondiee


3 komentarze:

 1. Alessa Belikov & Forain - graphics-temptation
  To co mnie zachwyciło w tym szablonie to fakt, że jest niezwykle przejrzysty i elegancki: ogromna zasługa tutaj tej pięknej czcionki nagłówkowej i podwójnej kreski. Taki drobny detal, a zadziałał niesamowicie.

  Alessa Belikov & Ereane - graphics-temptation
  Kompozycja jest niezwykła, kolory idealne. Widać, że dziewczyny dopracowały każdy najmniejszy skrawek na pracy. Brawo!

  Scar - scargraf
  Przede wszystkim niezwykłe połączenie kolorów. Blady róż z przepięknym odcieniem niebieskiego. To co jeszcze przyciągnęło mój wzrok to napis główny ... a raczej fakt, że go zupełnie na początku nie zauważyłam. Pięknie wtopiony, nie rzucający się w oczy. Cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, jako że Kotuch szukał w Waszym całym spisie bloga o podobnej tematyce, co mój - przejrzałam większość linków i macie kilka nieaktualnych informacji - załączam poniżej to, co udało się znaleźć:

  Blogi usunięte:
  silver-graphic.blogspot.com
  http://zimmerman-graphic.blogspot.com/

  Blogi zamknięte dla zaproszonych uczestników (niepubliczne):
  graphics-wonderful-thing.blogspot.com/
  shandie-life.blogspot.com/
  purpurowagrafika.blogspot.com/
  graphic-ocean.blogspot.com/
  lowcy-snow.blogspot.com/

  Blogi zawieszone:
  https://the-most-beautiful-world-graphics.blogspot.com/


  Nie ma niestety bloga jak Kotuch, wśród wszystkich Waszych, jednak Kotuch ma nadzieję, że mnie przyjmiecie go do spisu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy mały zastój na Katalogu, ale dziś nadarzyła się chwila, kiedy to wszystko zostało zaktualizowane, a blogi dodane (w tym i Twój :P). Dziękuję pięknie za podesłanie gotowej listy blogów niedostępnych oraz podanie usuniętych. To naprawdę ułatwiło sprawę!

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń