Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: monika4451

 
(c) Scar

Kolejna sobota. Dla mnie w końcu wolna. :) I tak do połowy listopada, nareszcie trochę odeśpię. Też macie poniedziałek wolny? Mam nadzieję, że tak. ;) Życzę wszystkim spokojnego weekendu! I jednocześnie zapraszam do współtworzenia przeglądu. 

Zasady:

 1. Przegląd obejmuje okres od 23 do 29 października
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 
 
(c) Elmo

Nie pamiętam jak wygląda mój przyszły tydzień (w końcu teraz leniuchuję), ale myślę, że najpóźniej w czwartek powstanie poniżej przegląd ze wszystkich zgłoszonych przez Was prac oraz typów redakcji. Poprzednią odsłonę możecie zobaczyć tutaj. :) Wpadnijcie tam też, jeśli jeszcze nie wiecie, jak to wszystko działa. ;) Na składanie propozycji w komentarzach macie czas do wtorkowego popołudnia.

Szablony 

 
To co mnie zachwyciło w tym szablonie to fakt, że jest niezwykle przejrzysty i elegancki: ogromna zasługa tutaj tej pięknej czcionki nagłówkowej i podwójnej kreski. Taki drobny detal, a zadziałał niesamowicie. - Blondiee

 
Bardzo przyjemny, jeszcze przywodzi na myśl letnie klimaty. Pattern z nagłówka również w tle bloga, to sprytne rozwiązanie. Gadżety ładnie się prezentują. Szablon jest ciekawy i po prostu idealny. - monika4451

 
Podobają mi się efekty menu (rozszerzane linki), niepozorne dodatki mocnego różu. Trzeba przyznać, że gra kolorami jest tutaj mistrzowska. - monika4451

Nagłówki
 
Kompozycja jest niezwykła, kolory idealne. Widać, że dziewczyny dopracowały każdy najmniejszy skrawek na pracy. Brawo! - Blondiee

 
Magiczny i cudowny. ^^ Naprawdę nie wiem jak inaczej to skomentować. - monika4451

 
Jestem oczarowana prostotą tego nagłówka, bo od razu wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Szarości świetnie się komponują z aurą tajemniczości panującą na pracy. - monika4451

 
Przede wszystkim niezwykłe połączenie kolorów. Blady róż z przepięknym odcieniem niebieskiego. To co jeszcze przyciągnęło mój wzrok to napis główny ... a raczej fakt, że go zupełnie na początku nie zauważyłam. Pięknie wtopiony, nie rzucający się w oczy. Cudowny! - Blondiee


3 komentarze:

 1. Alessa Belikov & Forain - graphics-temptation
  To co mnie zachwyciło w tym szablonie to fakt, że jest niezwykle przejrzysty i elegancki: ogromna zasługa tutaj tej pięknej czcionki nagłówkowej i podwójnej kreski. Taki drobny detal, a zadziałał niesamowicie.

  Alessa Belikov & Ereane - graphics-temptation
  Kompozycja jest niezwykła, kolory idealne. Widać, że dziewczyny dopracowały każdy najmniejszy skrawek na pracy. Brawo!

  Scar - scargraf
  Przede wszystkim niezwykłe połączenie kolorów. Blady róż z przepięknym odcieniem niebieskiego. To co jeszcze przyciągnęło mój wzrok to napis główny ... a raczej fakt, że go zupełnie na początku nie zauważyłam. Pięknie wtopiony, nie rzucający się w oczy. Cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, jako że Kotuch szukał w Waszym całym spisie bloga o podobnej tematyce, co mój - przejrzałam większość linków i macie kilka nieaktualnych informacji - załączam poniżej to, co udało się znaleźć:

  Blogi usunięte:
  silver-graphic.blogspot.com
  http://zimmerman-graphic.blogspot.com/

  Blogi zamknięte dla zaproszonych uczestników (niepubliczne):
  graphics-wonderful-thing.blogspot.com/
  shandie-life.blogspot.com/
  purpurowagrafika.blogspot.com/
  graphic-ocean.blogspot.com/
  lowcy-snow.blogspot.com/

  Blogi zawieszone:
  https://the-most-beautiful-world-graphics.blogspot.com/


  Nie ma niestety bloga jak Kotuch, wśród wszystkich Waszych, jednak Kotuch ma nadzieję, że mnie przyjmiecie go do spisu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy mały zastój na Katalogu, ale dziś nadarzyła się chwila, kiedy to wszystko zostało zaktualizowane, a blogi dodane (w tym i Twój :P). Dziękuję pięknie za podesłanie gotowej listy blogów niedostępnych oraz podanie usuniętych. To naprawdę ułatwiło sprawę!

   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń