Chat
zamknij

Fantastyczna trójka

#Signature106 - Breath by xXForainXx
(C) Forain


Cześć! Mamy istną jesień tej zimy :) Na początek pragnę jednak skomentować pewną rzecz. Przeczytałam pod swoim adresem tyle ciepłych słów, które zmotywowały mnie do działania i sprawiły, że znalazłam swój złoty środek na przetrwanie tego trudnego, ponurego i mokrego okresu (patrz: tutaj). Dziękuję pięknie raz jeszcze za pozytywnego kopniaka, jesteście niesamowici! Dobrze. A teraz przejdźmy do sedna! Przybywam dziś do was z najnowszą Fantastyczną Trójką. Moim gościem jest Sandra Klaudia z bloga sandra-klaudia.blogspot.com, która nie dość, że wytypowała i oceniła prace, to jeszcze wykonała miniaturki. Zachęcam do podglądnięcia wyborów dziewczyny!

Nagłówki


Jestem oczarowana tym nagłówkiem i kiedy tylko dostałam maila z propozycją współtworzenia Fantastycznej Trójki, wiedziałam, że muszę wyróżnić ten nagłówek .Nie jestem Stydia Team, ale ten blend to istne arcydzieło! Możemy również dodać do tego fakt, iż jest on czarno-biało, co sprawia, że jeszcze bardziej go uwielbiam! Jest jasny, przejrzysty, a mimo wszystko trzeba się dobrze przyjrzeć, że wszystko idealnie dostrzec. Niesamowite cytaty z nowego sezonu. Na potwierdzenie moich słów mogę jeszcze dodać, że odkąd go zobaczyłam, widnieje na moim pulpicie.

Wiosenny klimat w połowie jesieni przyda się każdemu. Tym bardziej, że za oknem taka paskudna pogoda. Forain odwaliła świetną robotę! Wszystko idealnie się ze sobą komponuje i łączy. Podoba mi się ułożenie modelek i ciekawe wkomponowanie kwiatów. Jestem na tak!

Mimo, że kocham jesień i całą otoczkę z nią związaną, i nawet jeśli na dworze pada deszcz, ja jestem szczęśliwa, to grafikę w tym okresie chyba wolę bardziej kolorową. co prawda, nagłówek Scar zbytnio kolorowy nie jest, aczkolwiek zielony kolor sprawia, że praca staje się bardziej wiosenna. Jestem ogromną fanką tej graficzki i z wielką przyjemnością śledzę jej bloga, więc i tutaj nie mogło jej zabraknąć!

Szablony


Jako ogromna fanka Wioski Szablonów musiałam umieścić tu jeden szablon z tego bloga. Padło na Agatę i jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam każdy jej szablon. Jest niesamowicie utalentowana i przede wszystkim posiada ogromną wiedzę, czego jej tak mocno zazdroszczę! Szablon prosty, minimalistyczny. Właśnie taki, jakie kocham! I oczywiście czarno-biały, jakżeby inaczej!

Chyba pierwszy raz nie przeszkadza mi tak bardzo ozdobna czcionka w tytule posta. Ostatnimi czasy mam chyba jakieś uprzedzenie do tego (nawet nie chce widzieć moich starych szablonów), ale bardzo denerwują mnie ozdobne czcionki. Jednak ten szablon podoba mi się cały i, ku mojemu zdziwieniu, nawet pasuje ten przekombinowany napis. Idealnie komponuje się z mrocznym klimatem pracy. I oczywiście Thomas!

Magiczna! Nie mam pojęcia jak inaczej mogę to nazwać. Uwielbiam niebo! Uwielbiam zachody i wschody słońca, uwielbiam oglądać gwiazdy i z wielką przyjemnością obejrzałabym zorzę polarną. Moim ulubionym elementem jest oryginalna czcionka w tytule bloga! Nigdy wcześniej się z nią nie spotkałam i już zaczynam tego żałować!

Zgadzacie się ze zdaniem graficzki?

4 komentarze:

  1. blog Kraina Graficzna został usunięty !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo, dziękuję za wyróżnienie mojego nagłówka i tak miłe słowa ♥
    Szablon Lydii to mój faworyt!

    OdpowiedzUsuń