Chat
zamknij

Ogłoszenie tematyczne

Możecie oddychać, możecie mrugać... możecie płakać. Oh, a będziecie płakać. Te święta zostaną naznaczone przez Lucillie Żywymi Trupami. Och tak, Zbawcy wyznają żelazne zasady, przez co te święta na moim blogu będą względnie inne. Negan i Lucille znacznie częściej będą na nim witać. Wszak sam Negan skradł moje myśli, więc postanowiłam w nowej notce (13 grudnia) złożyć daninę zbawcom, a 23 wybuchnie bomba.
23 grudnia o godzinie 23:00 na blogu Rockmenowa - notka tematyczna poświęcona żywym trupom na święta. Brzmi jak bym pomyliła Halloween z Bożym Narodzeniem. Ale nie, te święta zdominują nam Żywe trupy, a wcześniej Zbawcy, ciekawe co w Nowym Roku. Na pewno Negan was tak szybko jednak nie opuści, a za zostawienie na blogu daniny otrzymacie coś od Negana i Lucillie.
Pozdrawiam, możliwa nowa żona Negana :D

6 komentarzy:

 1. Cześć!
  Chciałabym prosić o opublikowanie ogłoszenia tematycznego :)
  Blog: http://coequal.blogspot.com/
  Obrazek: http://funkyimg.com/i/2kHHr.png

  Coequal to nowy blog graficzny, na którego wszystkich serdecznie zapraszam. Pierwszy post już na Was czeka, a w nim pełno graficznych rozmaitości.
  Do zobaczenia!
  Snow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. :) Informuję uprzejmie, że nie zamieszczamy ogłoszeń o nowych postach na blogach należących do spisu, ponieważ o ich bezpośrednią promocję dba gadżet w naszej lewej kolumnie. Aktualizuje się automatycznie i zdecydowanie pomaga wszystkim zorientować się we wszystkich nowych wpisach. ;)
   Uważamy, że nie ma potrzeby powielania tego w dodatkowych postach.

   Usuń
  2. Jak najbardziej zdaję sobie z tego sprawę, ogłoszenie to pisałam pod kątem poinformowania o nowo powstałym blogu, nie o nowym poście.
   Czy mam zmienić jego treść?

   Usuń
  3. Jeżeli chcesz obejść zabezpieczenia, spryciarzu, to proszę bardzo. :D

   Usuń
 2. W takim razie jeszcze raz :D

  Blog: http://coequal.blogspot.com/
  Obrazek: http://funkyimg.com/i/2kHHr.png

  Coequal to nowy blog graficzny na którego pragnę Was zaprosić. Znajdziecie tam mnóstwo graficznych różności, wśród których każdy wyłapie coś dla siebie. Dlatego zaglądnij już teraz i stwórzmy razem nową historię.
  Do zobaczenia!
  Snow

  Z góry dziękuję! x

  OdpowiedzUsuń