Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: Weronika

(C) Erenae

To już ostatni przegląd tygodnia w tym roku. W dodatku jest to sylwestrowe wydanie! Dziś jego publikację zaplanowałam właśnie na tak wczesną porę, bo pewnie już szykujecie się na wieczorne świętowanie. Zostawiam was więc z postem i zachęcam do (ostatniego w tym roku) wybierania faworytów!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 24 do 31 grudnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

(C) Hanchesteria

Tak na dobrą sprawę to niewiele się tego nazbierało. I choć w okresie od Wigilii aż do Sylwestra opublikowaliście całkiem pokaźną ilość notek, tylko jedna osoba zajęła się wytypowaniem prac do przeglądu. By nie było tutaj zbyt pusto, dorzuciłam kilku faworytów od siebie. Enjoy! :)

Weronika: Szaleję za efektem zamazania na nagłówkach. Jako perfekcjonistka w normalnych warunkach bym tego nie zniosła, ale jeśli wiem, że działanie to jest jak najbardziej pożądane, w pełni je akceptuję, a nawet uważam to za formę sztuki.

Weronika: Elektryzujące, żywe i dające po oczach kolory - to jest to! Za oknem niby biało, ale już wkrótce, gdy tylko ciut się ociepli, wystąpi nieprzyjemna błotnista papka. Dziękuję Ci Erenae za tak pięknie kontrastujący z polskimi realiami pogodowymi nagłówek!

Simple: Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

Weronika: Ciężko natrafić na dobry minimalistyczny szablon. Na wszystkich moich blogach takowe się pojawiają. Są one owocem wielogodzinnych (czasem nawet kilkudniowych!) poszukiwań ideału. I tutaj taki znalazłam. Mayako, jesteś mistrzynią!

Simple: Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

4 komentarze:

 1. Lydia & Hanchesteria - Land of Grafic Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

  Forain - Lost soul graphics Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie. Nie jest to jednak tylko moja praca - to praca zrobiona we współpracy ze Scar :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIEEEEE! NIE ZDĄŻYŁAM DAĆ SWOICH ZGŁOSZEŃ! ;__; Obiecuję, że po zakończeniu sesji będę aktywniejsza! :D

  Dziękuję za wyróżnienie! :)

  Tym razem najbardziej urzekł mnie nagłówek od Forian, jest tak delikatny i kolorystyka, o której ciągle tu gadam, czyli czerwień i szary - kupuję to! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w tym tygodniu dałabyś radę coś podrzucić? :P

   Usuń