Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Erenae

To już ostatni przegląd tygodnia w tym roku. W dodatku jest to sylwestrowe wydanie! Dziś jego publikację zaplanowałam właśnie na tak wczesną porę, bo pewnie już szykujecie się na wieczorne świętowanie. Zostawiam was więc z postem i zachęcam do (ostatniego w tym roku) wybierania faworytów!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 24 do 31 grudnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

(C) Hanchesteria

Tak na dobrą sprawę to niewiele się tego nazbierało. I choć w okresie od Wigilii aż do Sylwestra opublikowaliście całkiem pokaźną ilość notek, tylko jedna osoba zajęła się wytypowaniem prac do przeglądu. By nie było tutaj zbyt pusto, dorzuciłam kilku faworytów od siebie. Enjoy! :)

Weronika: Szaleję za efektem zamazania na nagłówkach. Jako perfekcjonistka w normalnych warunkach bym tego nie zniosła, ale jeśli wiem, że działanie to jest jak najbardziej pożądane, w pełni je akceptuję, a nawet uważam to za formę sztuki.

Weronika: Elektryzujące, żywe i dające po oczach kolory - to jest to! Za oknem niby biało, ale już wkrótce, gdy tylko ciut się ociepli, wystąpi nieprzyjemna błotnista papka. Dziękuję Ci Erenae za tak pięknie kontrastujący z polskimi realiami pogodowymi nagłówek!

Simple: Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

Weronika: Ciężko natrafić na dobry minimalistyczny szablon. Na wszystkich moich blogach takowe się pojawiają. Są one owocem wielogodzinnych (czasem nawet kilkudniowych!) poszukiwań ideału. I tutaj taki znalazłam. Mayako, jesteś mistrzynią!

Simple: Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

4 komentarze:

 1. Lydia & Hanchesteria - Land of Grafic Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

  Forain - Lost soul graphics Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie. Nie jest to jednak tylko moja praca - to praca zrobiona we współpracy ze Scar :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIEEEEE! NIE ZDĄŻYŁAM DAĆ SWOICH ZGŁOSZEŃ! ;__; Obiecuję, że po zakończeniu sesji będę aktywniejsza! :D

  Dziękuję za wyróżnienie! :)

  Tym razem najbardziej urzekł mnie nagłówek od Forian, jest tak delikatny i kolorystyka, o której ciągle tu gadam, czyli czerwień i szary - kupuję to! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w tym tygodniu dałabyś radę coś podrzucić? :P

   Usuń