Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Graficy na luzie

Autor: Weronika

(C) Tiny Fox

I jest! Oficjalnie od pięciu dni towarzyszy nam rok 2017. I pomyśleć, że jeszcze niedawno obchodziliśmy całą klasą wigilijkę zajadając się różnorakimi pysznościami - począwszy od słodyczy, przez pierogi, aż po pierniczki domowej roboty. Czas leci nieubłaganie. Nie ma tego złego, jutro w końcu wolne. A później byle do czternastego i... Ferie! Kto jeszcze jest takim szczęściarzem? Dziś nie będziemy rozmawiać ani o jedzeniu (a szkoda), ani o feriach. Poruszymy temat, który powraca co roku i w wielu przypadkach niestety wykazuje się tym samym rezultatem. O czym mowa?

Oczywiście, że o noworocznych postanowieniach! Słyszałam już w życiu wiele ambitnych planów. Że ktoś zacznie się odchudzać, zdrowiej żyć, nauczy się nowego języka, zrobi remont w domu, przyłoży się do nauki itp. itd. Chciałam zapytać o to, jakie wy macie zamiary wobec nowego roku? Pochwalcie się co zamierzacie i o czym marzycie! Ja mogę uchylić rąbka tajemnicy, że niebawem zaczynam kurs prawa jazdy. Mój "goal" na ten rok to po prostu zdać :)

4 komentarze:

  1. Ja zwykle ma takie samo aby być zdrowa ,wszak w pewnym stopniu już w stary roku poczyniłam postęp bo z odchudzaniem bywa różnie ,ach ta Pepsi kusi i kusi .Co do grafiki chciałabym się nauczyć html ale zawsze nie mam czasu .Dużo by wymieniać ale chyba jednak z tych wszystkim moim postanowieniem noworocznym jest by wkońcu powidzieć jestem zdrowsza .

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdrowie to dla mnie tak oczywista oczywistość, że go już nawet nie wypisałam. Bez niego to można pomarzyć zarówno o pepsi, a i o prawku nie wspominając :)

      Trzymam kciuki, byś wróciła do sił, bo na naukę nigdy nie jest za późno! :)

      Usuń
  2. A ja nie mam postanowień... Jeśli mi na czymś zależy, po prostu to robię.

    OdpowiedzUsuń