Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Graficy na luzie

(C) Tiny Fox

I jest! Oficjalnie od pięciu dni towarzyszy nam rok 2017. I pomyśleć, że jeszcze niedawno obchodziliśmy całą klasą wigilijkę zajadając się różnorakimi pysznościami - począwszy od słodyczy, przez pierogi, aż po pierniczki domowej roboty. Czas leci nieubłaganie. Nie ma tego złego, jutro w końcu wolne. A później byle do czternastego i... Ferie! Kto jeszcze jest takim szczęściarzem? Dziś nie będziemy rozmawiać ani o jedzeniu (a szkoda), ani o feriach. Poruszymy temat, który powraca co roku i w wielu przypadkach niestety wykazuje się tym samym rezultatem. O czym mowa?

Oczywiście, że o noworocznych postanowieniach! Słyszałam już w życiu wiele ambitnych planów. Że ktoś zacznie się odchudzać, zdrowiej żyć, nauczy się nowego języka, zrobi remont w domu, przyłoży się do nauki itp. itd. Chciałam zapytać o to, jakie wy macie zamiary wobec nowego roku? Pochwalcie się co zamierzacie i o czym marzycie! Ja mogę uchylić rąbka tajemnicy, że niebawem zaczynam kurs prawa jazdy. Mój "goal" na ten rok to po prostu zdać :)

4 komentarze:

 1. Ja zwykle ma takie samo aby być zdrowa ,wszak w pewnym stopniu już w stary roku poczyniłam postęp bo z odchudzaniem bywa różnie ,ach ta Pepsi kusi i kusi .Co do grafiki chciałabym się nauczyć html ale zawsze nie mam czasu .Dużo by wymieniać ale chyba jednak z tych wszystkim moim postanowieniem noworocznym jest by wkońcu powidzieć jestem zdrowsza .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdrowie to dla mnie tak oczywista oczywistość, że go już nawet nie wypisałam. Bez niego to można pomarzyć zarówno o pepsi, a i o prawku nie wspominając :)

   Trzymam kciuki, byś wróciła do sił, bo na naukę nigdy nie jest za późno! :)

   Usuń
 2. A ja nie mam postanowień... Jeśli mi na czymś zależy, po prostu to robię.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy