Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Zaula

Uff! Kolejny tydzień za nami. Nie był on dla mnie wcale łatwy. Od niedzieli zmagałam się z potworną grypą żołądkową. Nie będę wam podawać szczegółów, ale dodam tylko, że męczyła mnie uciążliwa gorączka. Dopiero w okolicach środy stanęłam na nogi nie tracąc równowagi. Powoli dochodzę do siebie. Dziś mam rzekomo balować na urodzinach, ale cóż z tego, jak mam trzymać się diety. I jak tu żyć będąc obstawioną jedzeniem? :)

Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 1 do 7 stycznia.
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

(C) Martyna11105

Tym razem tylko ja wytypowałam prace do przeglądu. Mam jednak nadzieję, że moje wybory wam się spodobają i zgodzicie się z opiniami, jakie zamieściłam pod każdą miniaturką. No nic, zapraszam do oglądania :)

Zakochałam się, po prostu zakochałam! Uwielbiam taki poukładany bałagan, gdy grafik wrzuca wszystko do jednego worka - często są to elementy totalnie ze sobą niezwiązane, a jednak efekt jest wyjątkowy. Wszystko i nic, ale za to w dobrym stylu!

Ten blend jest po prostu niesamowity. Już daaawno nie widziałam pracy utrzymanej w czerni i bieli, która byłaby wykonana tak dobrze; z tak ogromną pieczołowitością oraz kunsztem. Brawa dla Zauli za dokonanie tego cudu :)

Dwie pięknie dziewczyny + kwiaty = trójkąt bermudzki. Zatraciłam się. Zatraciłam się w istocie tego nagłówka - jego kolorystyki oraz całości wykonania. Musicie go zobaczyć na żywo, koniecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz