Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Zaula

Uff! Kolejny tydzień za nami. Nie był on dla mnie wcale łatwy. Od niedzieli zmagałam się z potworną grypą żołądkową. Nie będę wam podawać szczegółów, ale dodam tylko, że męczyła mnie uciążliwa gorączka. Dopiero w okolicach środy stanęłam na nogi nie tracąc równowagi. Powoli dochodzę do siebie. Dziś mam rzekomo balować na urodzinach, ale cóż z tego, jak mam trzymać się diety. I jak tu żyć będąc obstawioną jedzeniem? :)

Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 1 do 7 stycznia.
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

(C) Martyna11105

Tym razem tylko ja wytypowałam prace do przeglądu. Mam jednak nadzieję, że moje wybory wam się spodobają i zgodzicie się z opiniami, jakie zamieściłam pod każdą miniaturką. No nic, zapraszam do oglądania :)

Zakochałam się, po prostu zakochałam! Uwielbiam taki poukładany bałagan, gdy grafik wrzuca wszystko do jednego worka - często są to elementy totalnie ze sobą niezwiązane, a jednak efekt jest wyjątkowy. Wszystko i nic, ale za to w dobrym stylu!

Ten blend jest po prostu niesamowity. Już daaawno nie widziałam pracy utrzymanej w czerni i bieli, która byłaby wykonana tak dobrze; z tak ogromną pieczołowitością oraz kunsztem. Brawa dla Zauli za dokonanie tego cudu :)

Dwie pięknie dziewczyny + kwiaty = trójkąt bermudzki. Zatraciłam się. Zatraciłam się w istocie tego nagłówka - jego kolorystyki oraz całości wykonania. Musicie go zobaczyć na żywo, koniecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy