Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Alessa Belikov

Czytelniczki podsunęły mi propozycję, żeby to prace wytypowane do przeglądu publikować w osobnym poście, gdyż łatwi przegapić moment, w którym wcześniejszy wpis jest uzupełniany. Tak więc robię małą próbę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Pewnie dziwi was ta dziwna litera "A" w nawiasie kwadratowym. To oznacza, że został opublikowany przegląd tygodnia, a mówiąc dokładniej, jego aktualizacja. Jednym słowem jest to znak, że pojawił się post z waszymi pracami. To pozwoli uniknąć nam bałaganu :)


Szablony


Oreius: Bardzo podobają mi się kolory tego szablonu. Są przyjemne dla oka, takie delikatne. Minimalistyczny nagłówek i idealnie dopracowane kody to świetne połączenie. Aż miło się na niego patrzy ^^
Konstelacja: Mimo że szablon cukierkowy i z azjatą, to CSS i kompozycja całości podbiła moje serce. Brawa!

Oreuis: Zacznę od nagłówka, który skradł moje serce. Paradoksalnie, nie ma na nim dużo stocków i tekstur, a mimo to przyciąga uwagę. CSS jest tylko wisienką na torcie <3


Nagłówki


Oreuis: Nie ukrywam, że to Chanyeol przykuł moją uwagę. To nie jest jednak jedyny powód <: Podoba mi się ułożenie pngsów - postacie wyłaniają się z nich. Wygląda to przyjemnie dla oka. Kolorystyka jak najbardziej na plus.

Konstelacja: Cudo! Może i dopracowałabym jeszcze napis, ale kolorystyka i kompozycja są takie przepiękne. W te mroźne dni miło zobaczyć coś przywodzącego na myśl lato. ;)
Prace do tego przeglądu mogliście typować tutaj

6 komentarzy:

 1. Szablon Alyssy jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak innym, ale mi podoba się ta wersja przeglądu <: Można też skomentować wybór innych, bo poprzednim razem było o trochę bardziej kłopotliwe <:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekonałam się i też przyznaję, że jest lepiej :)

   Usuń
 3. Wszystkie wyróźnione prace na to zasługują! Tylko szkoda, że jest ich tak mało :(
  Zdecydowanie bardziej podoba mi się taka wersja przeglądu :)

  Alessa xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy, że aktualna forma przeglądu Ci odpowiada!

   Usuń
 4. Zdecydowanie się zgadzam! Taki przegląd jest dużo bardziej czytelny :)
  Jeżeli chodzi o prace to ciężko mi różnicować ... wszystkie prace są absolutnie świetne !

  OdpowiedzUsuń