Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Przegląd tygodnia [A]

Autor: Weronika

(C) Alessa Belikov

Czytelniczki podsunęły mi propozycję, żeby to prace wytypowane do przeglądu publikować w osobnym poście, gdyż łatwi przegapić moment, w którym wcześniejszy wpis jest uzupełniany. Tak więc robię małą próbę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Pewnie dziwi was ta dziwna litera "A" w nawiasie kwadratowym. To oznacza, że został opublikowany przegląd tygodnia, a mówiąc dokładniej, jego aktualizacja. Jednym słowem jest to znak, że pojawił się post z waszymi pracami. To pozwoli uniknąć nam bałaganu :)


Szablony


Oreius: Bardzo podobają mi się kolory tego szablonu. Są przyjemne dla oka, takie delikatne. Minimalistyczny nagłówek i idealnie dopracowane kody to świetne połączenie. Aż miło się na niego patrzy ^^
Konstelacja: Mimo że szablon cukierkowy i z azjatą, to CSS i kompozycja całości podbiła moje serce. Brawa!

Oreuis: Zacznę od nagłówka, który skradł moje serce. Paradoksalnie, nie ma na nim dużo stocków i tekstur, a mimo to przyciąga uwagę. CSS jest tylko wisienką na torcie <3


Nagłówki


Oreuis: Nie ukrywam, że to Chanyeol przykuł moją uwagę. To nie jest jednak jedyny powód <: Podoba mi się ułożenie pngsów - postacie wyłaniają się z nich. Wygląda to przyjemnie dla oka. Kolorystyka jak najbardziej na plus.

Konstelacja: Cudo! Może i dopracowałabym jeszcze napis, ale kolorystyka i kompozycja są takie przepiękne. W te mroźne dni miło zobaczyć coś przywodzącego na myśl lato. ;)
Prace do tego przeglądu mogliście typować tutaj

6 komentarzy:

 1. Szablon Alyssy jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak innym, ale mi podoba się ta wersja przeglądu <: Można też skomentować wybór innych, bo poprzednim razem było o trochę bardziej kłopotliwe <:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekonałam się i też przyznaję, że jest lepiej :)

   Usuń
 3. Wszystkie wyróźnione prace na to zasługują! Tylko szkoda, że jest ich tak mało :(
  Zdecydowanie bardziej podoba mi się taka wersja przeglądu :)

  Alessa xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy, że aktualna forma przeglądu Ci odpowiada!

   Usuń
 4. Zdecydowanie się zgadzam! Taki przegląd jest dużo bardziej czytelny :)
  Jeżeli chodzi o prace to ciężko mi różnicować ... wszystkie prace są absolutnie świetne !

  OdpowiedzUsuń