Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Elmo


Cześć moi mili! Na samym wstępie dodam, że już tylko do jutra możecie oddawać głosy na swoich faworytów w konkursie noworocznym. Wejdźcie tutaj i doczytajcie o szczegółach, a następnie wspomóżcie autora pracy, która, waszym zdaniem, zasługuje na zwycięstwo. A jak już wykonacie tę czynność, w ramach relaksu zachęcam was do wytypowania faworytów minionego tygodnia!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 05 do 11 lutego.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

10 komentarzy:

 1. Synestezja - Panda Graphics Bardzo podobają mi się kolory tego szablonu. Są przyjemne dla oka, takie delikatne. Minimalistyczny nagłówek i idealnie dopracowane kody to świetne połączenie. Aż miło się na niego patrzy ^^

  Alessa - Secrets Templates Zacznę od nagłówka, który skradł moje serce. Paradoksalnie, nie ma na nim dużo stocków i tekstur, a mimo to przyciąga uwagę. CSS jest tylko wisienką na torcie <3

  Cael - land of graphic Nie ukrywam, że to Chanyeol przykuł moją uwagę. To nie jest jednak jedyny powód <: Podoba mi się ułożenie pngsów - postacie wyłaniają się z nich. Wygląda to przyjemnie dla oka. Kolorystyka jak najbardziej na plus.

  OdpowiedzUsuń
 2. Synestezja - Panda Graphics Mimo że szablon cukierkowy i z azjatą, to CSS i kompozycja całości podbiła moje serce. Brawa!

  Synestazja - Panda Graphics Cudo! Może i dopracowałabym jeszcze napis, ale kolorystyka i kompozycja są takie przepiękne. W te mroźne dni miło zobaczyć coś przywodzącego na myśl lato. ;)

  Mało tych prac ostatnio, mały ruch ogólnie. Szkoda. ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle do wakacji. Może wtedy coś się ruszy :(

   Usuń
  2. Niestety wiele blogów poumierało :< Grafików też się robi coraz mniej :c Potrzebne jest nowe mięso.

   Usuń
  3. Tutaj się zgodzę. Najgorsze jest to, że młodzi już nie interesują się tak bardzo grafiką. To mnie najbardziej martwi, że ta 'dyscyplina' nie ma przyszłości.

   Usuń
 3. Mam pytanie/propozycję. czy można by dodawać nominowane prace w przeglądzie w nowej notce? Nie wiem jak inni, ale ja często przegapiam aktualizację tego postu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie nad tym nie pomyślałam. Niby informuję na Facebooku o tym, że pojawiła się aktualizacja, ale przecież łatwo to powiadomienie przegapić, prawda? Pomyślę nad tym, bo jest to oczywiście dobry pomysł. Dziękuję! Chyba mnie przekonałaś :) Zrobimy mały eksperyment w tym tygodniu i zobaczymy, czy to wszystko wypali.

   Usuń
  2. Myślę, że to dobry pomysł. Sama często przegapiam przegląd

   Usuń
  3. Więc postanowione! Zaraz pojawi się aktualizacja przeglądu :)

   Usuń

Obserwatorzy