Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Fantastyczna trójka

(C) Synestezja

Cześć i czołem! Nie wiem czy wiecie, ale graficzka, którą to poprosiłam o współtworzenie dzisiejszej Fantastycznej Trójki, już kiedyś zaszczyciła mnie swoim uczestnictwem w poście tej serii. Mowa oczywiście o Prettysmilex. Bardzo się cieszę, że Agata ponownie zgodziła się użyczyć swojego czasu na wytypowanie prac, wyrażenie opinii na ich temat oraz stworzenie miniaturek. Bez zbędnego gadania, delektujcie się tym, co przygotowała dla was Pretty!


Szablony


Kocham nagłówek z tego szablonu! Ma cudowne słoneczne barwy i wszystko jest w nim tak idealnie dopasowane. Sam szablon jest prosty i delikatny. Zdecydowanie skradł moje serducho i nie mogłam go nie wymienić!

Kolejny szablon, w którym to przede wszystkim nagłówek podbija moje serce! Uwielbiam kolorki przedstawione na tej pracy, są genialne. A układ i kody są przemyślane i dopracowane przez autora.

Nie mogło zabraknąć szablonu minimalistycznego. Czy te kolory nie są wspaniałe? Ja je uwielbiam! A sam obrazek wykorzystany do nagłówka jest magiczny, aż człowiek ma ochotę usiąść pod kocykiem z kakałkiem i książką w ręku. Układ też idealnie dopasowany, czego chcieć więcej?


Nagłówki


 
Ten nagłówek jest przecudny! Stocki są do siebie dobrze dopasowane przez co nagłówek prezentuje się naprawdę dobrze. Kolorki jak i sam nagłówek jest bardzo wiosenny i radosny, jedynie przeczepiłabym się do napisu, który mógł być w bardziej czerwonych odcieniach, jednak reszta jest bez zarzutów i jest to jeden z moich ulubionych nagłówków od Oreuis.

Jak tylko ujrzałam ten nagłówek to się zakochałam! Tyle się na nim dzieje jednak nie jest przepełniony, a każdy szczegół genialnie ze sobą współgra. Moje serducho także skradła ta jaskrawa koloryzacja. Uwielbiam mocno neonowy pomarańcz! Nagłówek jest po prostu perfekcyjny.

Czy nie zgodzicie się ze mną jak napiszę, że w tym nagłówku jest coś wyjątkowego? Sam efekt przeciętej osoby na pół jest genialny i nadaje pracy oryginalny charakter. Oprócz tego uwielbiam tą prace za dobrze dopasowane stocki.

2 komentarze:

  1. <33 Dziękuję za wyróżnienie mojej pracy <33
    Wybrane zostały same perełki ^^ Każda praca zasługuje na to by tu się znajdować <33 Prettysmilex ma dobry gust ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ślicznie za wyróżnienie mojego szablonu! ♥

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy