Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Prettysmilex

Widzieliście już nowe motywy Bloggera? Gdy dostałam powiadomienie, że takowe właśnie się pojawiły, podeszłam do tego dość sceptycznie. Jak się później okazało - niesłusznie. Podstawowe szablony, które każdy twórca mógł wybrać, faktycznie nie oszałamiały jakością wykonania oraz estetyką. Sądzę jednak, że te, które niedawno się ukazały, są całkiem miłe dla oka, a na ich bazie można wykreować indywidualny design, który niczym nie odbiega od tych profesjonalnych. To pokazuje, że nasza platforma nie stoi w miejscu! Przejdźmy jednak do aktualizacji przeglądu, czyli do sprawy bardziej przyziemnej :)

Szablony


Agata: Szablon jest prosty i czytelny, a przy tym niecodzienny. Podoba mi się zarówno dopasowana do zdjęcia kolorystyka jak i nietypowy układ.

Weronika: Szaleństwo! I choć Agata dodaje swoje prace stosunkowo rzadko, kiedy już to robi, kapcie spadają z nóg. Tak też było i tym razem. Jestem zachwycona niebanalnym układem oraz estetyką. Jako pedantka szczególną uwagę zwracam właśnie na rozmieszczenie gadżetów. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Cud, miód, malina!

Weronika: Czyż ten nagłówek nie jest ujmujący? Taki kobiecy, delikatny... To właśnie on nadaje ton całemu szablonowi. Skupia całą uwagę, ale jednocześnie dopełnia całości. Nie każdy potrafi zgrać grafikę z templatką samą w sobie, a Erato się to udało.


Nagłówki


Oreuis: Wybrałam ten nagłówek ze względu na fajne ułożenie stocków, Seleny oraz za niebanalną kolorystykę <: Całość bardzo ładnie się prezentuje ^^

Weronika: Ten blend jest tak uroczy, że przegląd nie mógł się bez niego obejść. Spójrzcie sami. Ma w sobie to 'coś'. W skali od jednego do dziesięciu daję mu zasłużone jedenaście punktów.

1 komentarz:

  1. Dziękuję ślicznie za wyróżnienie moich prac!
    Moim zdecydowanym faworytem jest szablon Agaty ♥ Wymiata kolorystyką i dopasowaniem kodów ♥ Chciałabym robić takie cudne szablony!

    OdpowiedzUsuń