Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Oreuis


Witajcie moi mili! Ten tydzień był naprawdę pracowity. Dlatego też aktualizacja poprzedniego przeglądu pojawiła się z małym poślizgiem. Najbliższe pięć dni nie zapowiadają się tak intensywnie, jak poprzednie, a co za tym idzie, zabiorę się w końcu za aktualizację oraz za rozmowy na temat wiosennego szablonu bloga. A tymczasem, typujcie swoich faworytów!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 26 lutego do 04 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Alessa - Secret Templates Bardzo ładny, schludny, tematyczny szablon. Mimo iż nie jestem fanką historii dziejących się w uniwersum Harry-ego Pottera, to nie byłam w stanie przejść obok tej pracy obojętnie. Pod względem graficznym jest naprawdę świetna. Bardzo lubię gdy stocki tworzą i opowiadając jakąś historię jak w tym przypadku. Kody są tylko wisienką na torcie ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, poproszę o dodanie ogłoszenia:

  http://funkyimg.com/i/2pLhA.png
  Panda Graphics ponownie ogłasza nabór! Jeśli chcesz do na dołączyć, masz wolny czas, posiadasz program graficzny i znasz podstawy kodowania - zapraszamy już teraz. Na wasze zgłoszenia czekamy pod zakładką naboru!

  OdpowiedzUsuń