Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Little Alpha


Trzymacie się jakoś? Jeśli macie problemy z energią, nie macie na nic chęci, a jedyne, o czym marzycie, to o spotkaniu z łóżkiem, powiem wam coś, co podniesie was na duchu. Za mniej niż dwa tygodnie przywita nas kalendarzowa (i miejmy nadzieję, że i astronomiczna) wiosna! Czyż to nie piękne? Od razu dzień staje się lepszy po takiej informacji! Jeśli was nieco pocieszyłam, możecie wyrazić swój entuzjazm typując faworytów do przeglądu :)

Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 05 do 11 marca.
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

1 komentarz:

  1. Synestezja - Panda Graphics Jestem na zabój zakochana w tym szablonie. Te delikatne, słodkie kolorki nadają charakteru tej pracy. CSS jest tu dopracowany w 100%. Synestezja wykonała kawał dobrej roboty ^^

    OdpowiedzUsuń