Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Forain

Pewnie nie pocieszy śpiochów fakt, że od jutra śpimy godzinę krócej. Dlatego dziś macie ostatnią szansę, aby porządnie wypocząć zanim na dobre przejdziemy na czas letni. Swoją drogą, nigdy nie rozumiałam idei przestawiania czasu o godzinę do przodu lub do tyłu. Niby przynosi to jakieś korzyści ekonomiczne, ale... Czy jest to tak istotne, że rytuał ten musimy powtarzać dwa razy w ciągu roku? Niektóre państwa świata już dawno wycofały się z tej kłopotliwej czynności. Mam nadzieję, że i nas to wkrótce czeka :)

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 19 do 25 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

4 komentarze:

 1. Forain - Bajkowe Szablony Szablon idealny na lato i jako podstronę. Jego prostota dobrze łączy się z barwami. Choć pomarańcz jest trochę rażący, doskonale komponuje się z żółcią. Nagłówek kojarzy się z bajką, co potwierdzają stocki, a twarz Seleny jest z profilu, bardzo ładnie wtapia się w ogół. Bardzo lubię ten pozytywny szablon.

  OdpowiedzUsuń
 2. Evelyn - Land of Grafic Ten szablon to cudo. Bardzo podoba mi się połączenie kolorów fioletowego i pomarańczowego ^^ Kody są dopracowane, a nagłówek to istna wisienka na torcie. Jest perfekcyjny w każdym calu. Zazdroszczę Evelyn, że potrafi tworzyć takie piękności.

  Evelyn - Land of Grafic Ten nagłówek ma niekonwencjonalny układ, który bardzo mi się podoba. Kolorki sprawiają, że jest słodki i lekki ^^ Obalono tu stereotyp, że im więcej tym lepiej <3

  OdpowiedzUsuń
 3. sygnaturka na początku posta jest autorstwa Forain :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy