Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Forain

Pewnie nie pocieszy śpiochów fakt, że od jutra śpimy godzinę krócej. Dlatego dziś macie ostatnią szansę, aby porządnie wypocząć zanim na dobre przejdziemy na czas letni. Swoją drogą, nigdy nie rozumiałam idei przestawiania czasu o godzinę do przodu lub do tyłu. Niby przynosi to jakieś korzyści ekonomiczne, ale... Czy jest to tak istotne, że rytuał ten musimy powtarzać dwa razy w ciągu roku? Niektóre państwa świata już dawno wycofały się z tej kłopotliwej czynności. Mam nadzieję, że i nas to wkrótce czeka :)

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 19 do 25 marca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

4 komentarze:

 1. Forain - Bajkowe Szablony Szablon idealny na lato i jako podstronę. Jego prostota dobrze łączy się z barwami. Choć pomarańcz jest trochę rażący, doskonale komponuje się z żółcią. Nagłówek kojarzy się z bajką, co potwierdzają stocki, a twarz Seleny jest z profilu, bardzo ładnie wtapia się w ogół. Bardzo lubię ten pozytywny szablon.

  OdpowiedzUsuń
 2. Evelyn - Land of Grafic Ten szablon to cudo. Bardzo podoba mi się połączenie kolorów fioletowego i pomarańczowego ^^ Kody są dopracowane, a nagłówek to istna wisienka na torcie. Jest perfekcyjny w każdym calu. Zazdroszczę Evelyn, że potrafi tworzyć takie piękności.

  Evelyn - Land of Grafic Ten nagłówek ma niekonwencjonalny układ, który bardzo mi się podoba. Kolorki sprawiają, że jest słodki i lekki ^^ Obalono tu stereotyp, że im więcej tym lepiej <3

  OdpowiedzUsuń
 3. sygnaturka na początku posta jest autorstwa Forain :)

  OdpowiedzUsuń