Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Scar

No i jestem! Dorosła, acz nie w pełni tego świadoma. Powiem wam, że liczyłam na jakieś fajerwerki, a tu cisza. Zmieniła się tylko liczba. Dowód mam od dawna, więc nie czuję się z tym wyjątkowo. Osiemnaście lat. Kurczę, stara jestem jakby nie patrzeć. Urodziny spędziłam w kameralnym gronie osób najbliższych. Grubsze świętowanie szykuje się pod koniec miesiąca (mam nadzieję, że pogoda dopisze!). Teraz zapraszam do przejrzenia prac przez was wyznaczonych!


Szablony


Blondiee: Generalnie jestem wielką fanką fioletu. Ten szablon zachwycił mnie przede wszystkim nagłówkiem, który jest niezwykle klimatyczny, mroczny.

Blondiee: Uwielbiam szablony minimalistyczne. Ten jest absolutnie idealny w swej prostocie. Połączenie kolorystyczne i układ nagłówka jest świetny!

Sasame Ka: Ujął mnie minimalizm tego szablonu. Ostatnio mam słabość do takich prostych prac, które zawierają wszystko, co potrzebne. I połączenie kolorów bardzo mi się podoba!

Oreuis: Bardzo podobają mi się te delikatne kolory. Nagłówek jest bardzo subtelny i słodki, a CSS idealnie dopracowany. Ten layout jest bardzo lekki i przyjemnie się na niego patrzy ^^


Nagłówki


Blondiee: Kolor pomarańczowy jest przeze mnie najmniej lubianym kolorem chyba od zawsze. Ale prace jak ta pomagają mi pokochać go. A to wszystko przez przełamanie tego koloru fioletem. Jest wspaniale!

1 komentarz: