Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Oreuis

To nie żart, że przegląd pojawia się tak wcześnie. Tak czy owak, mamy niby Prima Aprilis, ale ja z natury jestem śmiertelnie poważnym człowiekiem, dlatego nie musicie się obawiać, że wywinę wam jakiegoś psikusa :) Dzisiaj baluję u koleżanki, więc to jest główny powód, dla którego post ten został opublikowany po ósmej nad ranem. Moje przygotowania czas zacząć, a wy już dobrze wiecie, co trzeba robić!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 26 marca do 1 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

4 komentarze:

 1. Alessa Belikov - Secret Templates
  Generalnie jestem wielką fanką fioletu. Ten szablon zachwycił mnie przede wszystkim nagłówkiem, który jest niezwykle klimatyczny, mroczny.

  Evelyn - Land of Grafic
  Uwielbiam szablony minimalistyczne. Ten jest absolutnie idealny w swej prostocie. Połączenie kolorystyczne i układ nagłówka jest świetny!

  Oreuis - Grafika Centaura
  Kolor pomarańczowy jest przeze mnie najmniej lubianym kolorem chyba od zawsze. Ale prace jak ta pomagają mi pokochać go. A to wszystko przez przełamanie tego koloru fioletem. Jest wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 2. Grabarz - Wioska Szablonów
  Ujął mnie minimalizm tego szablonu. Ostatnio mam słabość do takich prostych prac, które zawierają wszystko, co potrzebne. I połączenie kolorów bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, dziękuję bardzo! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Evelyn - Land of Grafic Bardzo podobają mi się te delikatne kolory. Nagłówek jest bardzo subtelny i słodki, a CSS idealnie dopracowany. Ten layout jest bardzo lekki i przyjemnie się na niego patrzy ^^

  OdpowiedzUsuń