Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Oreuis

Mam za sobą pracowity dzień, stąd przegląd pojawia się późniejszą porą. Ale spokojnie, będziecie mieli duuużo czasu na typowanie ulubionych prac, ponieważ najbliższa aktualizacja dopiero za dwa tygodnie (co wyjaśniłam w poprzednim wpisie). Idę udać się na zasłużony wypoczynek, a wy zabierajcie się do roboty ;)

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 7 do 20 maja (zostanie zaktualizowany po 20-tym maja [moja nieobecność]).
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do soboty 20.05.2017r. do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek. za dwa tygodnie.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

1 komentarz:

 1. Fantazja - :and of grafic
  Nie mogłam przejść obojętnie obok takiego cudeńka. To bardzo schludny i perfekcyjnie wykonany szablon. Ma świetne kolory i jest klimatyczny. Podoba mi się, mimo iż Harry Potter jest mi obojętny.

  Fantazja - Land of grafic
  To bardzo lekka i delikatna praca. Urzekła mnie w stu procentach. Daje mi odczucia wiosny, która w końcu do nas, a przynajmniej do mnie, przyszła <3 Co tu dużo mówić, Fantazja robi bardzo ładne prace ♥

  OdpowiedzUsuń