Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Hasty


Przepraszam, że poprzednia aktualizacja się nie ukazała, ale mam urwanie głowy z moim wyjazdem do Anglii. Muszę pozałatwiać jeszcze kilka rzeczy i nie mam zbytnio czasu na wszystko to, co związane z blogosferą. Ale! Od początku wakacji ruszamy z kopyta ;) W zasadach wszystko ładnie wytłumaczyłam. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Więc, do zobaczenia!


Zasady: 

  1. Przegląd obejmuje okres od 21 maja do 12 czerwca (zostanie zaktualizowany po 12-tym czerwca [czyli po powrocie z Anglii]).
  2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
  3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
  4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
  5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
  6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
  7. Prace można zgłaszać do poniedziałku 12.06.2017r. do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek. kilka dni po tejże dacie. Zostaną w niej zamieszczone szablony i nagłówki wytypowane tutaj.
  8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz