Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Erenae

Woah, tyle się działo! Wczoraj dałam wam cynk na facebooku, że wracam, a więc dziś coś, na co od dawna czekaliście - aktualizacja. Niestety, nie oczekujcie szału. Dziękuję Oreuis, która uratowała honor grafikosfery i dwa przeglądy temu zgłosiła dzieła Fantazji (które pojawiły się między siódmym a dwudziestym maja). Pod poprzednim rubryczka 'komentarze' świeci pustkami. Wiem, że mnie nie było i trochę cicho się tutaj zrobiło, ale żywię jednocześnie nadzieję, że w najbliższy weekend dacie z siebie wszystko!


Oreuis: Nie mogłam przejść obojętnie obok takiego cudeńka. To bardzo schludny i perfekcyjnie wykonany szablon. Ma świetne kolory i jest klimatyczny. Podoba mi się, mimo iż Harry Potter jest mi obojętny.

Oreuis: To bardzo lekka i delikatna praca. Urzekła mnie w stu procentach. Daje mi odczucia wiosny, która w końcu do nas, a przynajmniej do mnie, przyszła <3 Co tu dużo mówić, Fantazja robi bardzo ładne prace ♥

7 komentarzy:

 1. A ja mam propozycje:D Ze względu, że blogów jest coraz mniej, może można by było wyróżnić te nowo powstałe? Bo wchodząc w spis nie wiem, które są nowe, a które stare :<
  Prosiłabym również o aktualizacje spisu. W prywatnych i w zawieszonych widzę blogi, na których ostatnia notka pojawiła się rok lub dwa lata temu >_>
  Sama myślę, jak wskrzesić blogsfere, ale to nie takie proste haha :D Ten katalog to chyba jedyny z graficznych działających, mam racje? Potrzeba jakiejś świeżości. Myślałyście o zrobieniu jakby dwóch sekcji? Jedna, taka jaka jest aktualnie, czyli od grafików dla grafików, a druga skierowana do osób pobierających szablony itd? Bo jakby nie patrzeć, to oni są w tworzeniu szablonów najważniejsi xD Może dałoby radę nawiązać jakieś lepsze współprace z blogami z opowiadaniami, spisami itp. Nie mam pojęcia ech... :<

  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na 'rynku' działa już tylko Katalog Grafików.

   To wszystko to naprawdę wspaniałe rady i dziękuję Ci, że się wypowiedziałaś. Niestety, jestem tu sama, co chyba skreśla połowę rzeczy do wykonania wymienionych przez Ciebie. Mam pomysły, ale w pojedynkę nie mam nawet szans. Monika pomaga mi jedynie przy sygnaturkach oraz przy ogarnianiu spisu, kiedy to jestem nieobecna. Takie mamy czasy, że raczej nikomu nie chce się już współtworzyć blogów. I chyba się z tym pogodziłam. Marzy mi się, żeby to wszystko prężnie działało, żeby graficy w końcu odżyli, pokazali, że są, że czuwają. Chcę, by panował tu nieustanny ruch, naprawdę. Jeśli mam być szczera, jeszcze z dwa lata temu potrafiłam dodać do rejestru trzy blogi tygodniowo. Dziś to tylko jeden na trzy miesiące. Straszne, nieprawdaż?

   Jeśli chodzi o zawieszone - zrobię tam porządek w przyszłym tygodniu (zasada jest taka, że blog trafia tam, gdy najnowsza notka ma więcej niż pół roku - usuwany ze spisu jest natomiast w momencie, gdy dostęp do niego jest ograniczony).

   Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! Spróbuję coś zdziałać, ale nie jestem pewna tego, czy mi się uda. Potrzebuję pomocnika (rzetelnego i chętnego do pracy, który pomoże mi odgruzować blogosferę i zebrać ten cały syf do kupy). Zakładka 'rekrutacja' czeka na wszystkich ludzi dobrych serc ;)

   Usuń
  2. Raaany nie widziałam, że tylko ty tu jesteś :O Nie zaglądałam do załogi, ale kiedyś nie było was więcej? :O

   Ja bym na twoim miejscu usunęła te blogi rok/dwa, bo szanse, że wrócą są małe, a miejsce zajmują, człowiek kilka i takie meh. A jak już wrócą, to to nie problem zapisać się znowu xD

   Usuń
  3. Ekipa się wykruszała z każdym dniem. Obecny stan trwa już rok. Co mogę na to? Taki mamy klimat, że wszyscy chorują na niedobór czasu.
   ..

   Usuń
  4. Bo wszyscy się lenią i szybko się nudzą :<
   Z chęcią zaangażuję się w jakąś akcję, która będzie mieć na celu przywrócenie grafikosfery do życia ♥

   Usuń
  5. Blogger został wyparty przez wattpada, gdzie opowiadaniw można stworzyć w ciągu 1 minuty i wszystko jest pogrupowane na kategorie. Musimy się pogodzić z powolnym wymieraniem blogów.

   Usuń
  6. Grafika również poszła w innym kierunku. Teraz na topie jest realizowanie zamówień na okładki na Wattpada. Trzeba przełknąć ślinę i już.

   Usuń