Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Erenae

Jeśli chodzi o sprawy czysto organizacyjne - w tym roku szablon letni pojawi się z kilkudniowym poślizgiem. Nie uda nam się go raczej zamontować w okolicach 24 czerwca, więc proszę o cierpliwość :) Dał mi do myślenia komentarz dot. potrzebnych zmian w spisie. Jeśli ktoś z was również ma w zanadrzu ciekawe propozycje, można je składać tutaj (w komentarzu) lub drogą mejlową (katalog.grafikow@o2.pl). Trza coś zdziałać, no ;)

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 11 do 17 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

7 komentarzy:

 1. od 11 do 17 maja? Chyba powinno być czerwca <:

  OdpowiedzUsuń
 2. Calliste - Secret Templates Urzekł mnie ten szablon. Jest bardzo schludny i tematyczny. Podoba mi się kompozycja na nagłówku i kolory. Kawał dobrej pracy ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. oreuis - grafikacentaura Nie można przejść obok tego nagłówka obojętnie. Jest po prostu śliczny. Wszystko jest takie przejrzyste, a sam nagłówek jest delikatny. Koloryzacja także przypadła mi do gustu. Po postu idealna praca!

  Breath - diaphanerose Nagłówek ma w sobie to coś co przyciąga wzrok. Strasznie spodobał mi się motyw książki w tle, co prezentuje się naprawdę dobrze, a same połączenie kolorów złoto-brązowych jest po prostu genialne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci ślicznie za nominowanie mojej pracy ^^ ♥

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, za nominowanie mojego nagłówka! <3

   Usuń
 4. Oreuis - Grafika Centaura
  Ten nagłówek ma w sobie coś magicznego, co nie pozwala mi na długo oderwać od niego wzroku. Bardzo podoba mi się układ, koloryzacja, a stocki w tle są bardzo dobrze dopasowane i tworzą jedną spójną historię. Chętnie bym zobaczyła szablon do tego nagłówka!

  OdpowiedzUsuń