Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Synestezja

Się zasiedziałam! Wczoraj co chwilę coś odrywało mnie do pracy. Jakby wszyscy przypomnieli sobie o moim istnieniu i chcieli coraz to różnych rzeczy. Byłam zaaferowana całą tą otoczką związaną ze ślubem znajomej, że kompletnie wyleciało mi z głowy wstawienie przeglądu. Ale już jestem i naprawiam swój błąd :) A więc do dzieła, moi mili!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 8 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Blondiee - Blondiee Graphics
  Obok tej pracy nie da się przejść obojętnie. Panuje lekki chaos, a jednocześnie wszystko jest na swoim miejscu. Postacie w tle nadają pracy tajemniczości, zswłaszcza że w przeciwieństwie do reszty znajdują się na jaśniejszych partiach pracy. Napis dopełnia tylko uroku tego nagłówka. Na dodatek jego treść pasuje do tematyki pracy, na co zwykle zwracam uwagę i idzie to u mnie na plus :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika centaura
  Kocham ten nagłówek nie tylko dlatego, że jest moim ulubionym paringiem. Jest po prostu perfekcyjny. Świetnie dopasowane i umiejscowione stocki no i koloryzacja, do której mam słabość!

  Aveline Gross - Land of grafic - Kolejna praca z lubianym paringiem. Uwielbiam ten szablon za świetny nagłówek. Podoba mi się połączenie róży z liśćmi egzotycznymi, a kolorki dodają tylko uroku tej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blondiee - Blondiee Graphics Bardzo podoba mi się ten nagłówek. Ma stonowana kolory, dzięki czemu można podziwiać misternie ułożone stocki. Aż trudno oderwać od niego wzrok :))

  Aveline Gros
  - Land of Grafic

  Bardzo lubię gdy na nagłówku znajdują się postacie wzięte z filmu/serialu, które nie są bierne i nie patrzą się tylko przed siebie. Kolory jak najbardziej na plus ♥ To bardzo udana praca.

  Synestezja -
  Bajkowe Szablony

  Zakochałam się w tym szablonie i to nie ze względu na jego tematykę, za którą paradoksalnie nie przepadam. Minimalistyczny nagłówek + wykwintnie napisane kody to idealne połączenie, które nie jest obce Synestezji ♥

  OdpowiedzUsuń