Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: Weronika

(C) Synestezja

Się zasiedziałam! Wczoraj co chwilę coś odrywało mnie do pracy. Jakby wszyscy przypomnieli sobie o moim istnieniu i chcieli coraz to różnych rzeczy. Byłam zaaferowana całą tą otoczką związaną ze ślubem znajomej, że kompletnie wyleciało mi z głowy wstawienie przeglądu. Ale już jestem i naprawiam swój błąd :) A więc do dzieła, moi mili!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 8 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Blondiee - Blondiee Graphics
  Obok tej pracy nie da się przejść obojętnie. Panuje lekki chaos, a jednocześnie wszystko jest na swoim miejscu. Postacie w tle nadają pracy tajemniczości, zswłaszcza że w przeciwieństwie do reszty znajdują się na jaśniejszych partiach pracy. Napis dopełnia tylko uroku tego nagłówka. Na dodatek jego treść pasuje do tematyki pracy, na co zwykle zwracam uwagę i idzie to u mnie na plus :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika centaura
  Kocham ten nagłówek nie tylko dlatego, że jest moim ulubionym paringiem. Jest po prostu perfekcyjny. Świetnie dopasowane i umiejscowione stocki no i koloryzacja, do której mam słabość!

  Aveline Gross - Land of grafic - Kolejna praca z lubianym paringiem. Uwielbiam ten szablon za świetny nagłówek. Podoba mi się połączenie róży z liśćmi egzotycznymi, a kolorki dodają tylko uroku tej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blondiee - Blondiee Graphics Bardzo podoba mi się ten nagłówek. Ma stonowana kolory, dzięki czemu można podziwiać misternie ułożone stocki. Aż trudno oderwać od niego wzrok :))

  Aveline Gros
  - Land of Grafic

  Bardzo lubię gdy na nagłówku znajdują się postacie wzięte z filmu/serialu, które nie są bierne i nie patrzą się tylko przed siebie. Kolory jak najbardziej na plus ♥ To bardzo udana praca.

  Synestezja -
  Bajkowe Szablony

  Zakochałam się w tym szablonie i to nie ze względu na jego tematykę, za którą paradoksalnie nie przepadam. Minimalistyczny nagłówek + wykwintnie napisane kody to idealne połączenie, które nie jest obce Synestezji ♥

  OdpowiedzUsuń